Şimdi Ara

Özel öğretim kursları kapanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar özel öğretim kursları bugünkü resmi gazetede yayınlanan yönetmelik değişikliği nedeni ile artık sadece 1 dersten hizmet verecek yani atıyorum sadece türkçe kursu , yada sadece matematik gibi. bu sebepten zaten bir çogu ruhsat alamıyordu , kalanlarda kapanacak. kimse para yatırmasın yazık olur... merak edenlerwww.ookgm.meb.gov.tr den yönetmeliklere yada resmi gazeteden 05.08.2016 tarihli gazeteye bakar yönetmelik değişikliğini okuyabilirler. kayıt olan arkadaşlara şimdiden geçmiş olsun diyorum

• Yalnız bu karardan önce zaten açılmış olan kurslar 1 yıl boyunca 5 bilim grubundan ders verebilecek, ardından 1 bilim grubu verilecek şekilde düzenlenecek yani önümüzdeki eğitim öğretim yılını etkilemeyecek. Kayıt olmuş olanların ki zaten önceden açılmış demekki, kimsenin parasi yanmıyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son durum nedir arkadaşlar yarın kaydolacaktım da
  • önceden açılmış olanları etkilemeyecek doğru , AMA kurumların %70 inin ruhsatı yok bunları etkileyecek ! yaklaşık 8 aydır bilerek ruhsat verilmiyor. ÖRNEĞİN , doğrucevapın internet sitesine girdiğinizde 110 şubesi görünüyor ancak sadece 18 tanesinin ruhsatı var ! bu da demek oluyor ki piyasadaki kurumların bir çoğu kapanacak. Ayrıca , şahsen kendi bilgim , hükumet özel öğretim kurslarına karşı tepkili , kapatmak istiyor ve açık kalanlar çok sıkı denetlenecek. Yani 12. sınıfta ygs dersi işlenmesi mümkün değil. Kanuna göre o 5 bilim kursu sadece gerçekte hangi sınıfta isen o sınıfın o seneki konularını kapsar. Yani 12 sınıf öğrencisine 9. , 10.ve 11. sınıf derslerinden hiç birini veremezler... Herhangi bi sorunuz olursa cevaplayabilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.