Şimdi Ara

Ozan Tufan Milli Takima alinmadi !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bizde Kaziklandigimizla kalacagiz. OZan + Alper = 15 m euro !

yeter artik yeter ALMAYIN TURK oyuncu

• Ozan ve Mehmet şu an leş gibi oynuyorlar Mehmet nasıl alınmış anlamadım
  • Turk milli takımına alman mı alsınlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozan ın yerine herhangi birisini de koysalar aynı işi yapar. İsabet olmuş. Aldığı parayı kebaba mı yatırıyor ne yapıyor.

Böyle bir kulüpte oynayan, bu kadar spor yapan adamın böyle kilolu olmasını aklım almıyor. ben 32 yaşında ondan daha fit daha diriyim. Daha çok koşuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

Ozan ve Mehmet şu an leş gibi oynuyorlar Mehmet nasıl alınmış anlamadım

Stoper yok koskoca ülkede stoper. Topal stoper oynayacak. Hoca Ozan'ı almadı eyvallahta Trabzonlu Yusuf'u neden almaz? Müthiş formda daha 97'Li. 10 seneden fazla milli formayı giyer.
  • Asıl soru fenerbahçeye neden alındı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpkiss

Asıl soru fenerbahçeye neden alındı

whoscored yaz google, Ozanın istatistiklerine, Topalın istatistiklerine, ALper'inkilere bak.

TÜRK OYUNCU olarak Ozan, Topal, Alper 1. sınıf oyuncular, Topal şuan Türkiyede en sağlam istatistikleri olan önlibero, koşu mesafeleri, sahada bıraktığı ısı haritası, top kesmesi, asistleri, golleri vs genel bakıldığında tek rakibi atiba.

Sorun şu ki Fenerbahçe kaybeden bir fenerbahçe, ve kaybeden takımda yıldız oyuncu, 2. sınıf oyuncu ayrımı olmaz, hepsi anti-patik görünür, Ozan tufan şimdi beşiktaşta oynasa beşiktaş 1. olmayacak mıydı? Olacaktı, açın Oğuzhanı izleyin BU SEZON, 2-3 tane parladığı maç hariç ozan kadar top çalma, dikine top sürme yok, varsa yoksa ara pasları güzel.

AMAAA €7m'luk mu? Suyunu çıkartsan €3m yapar, ama yabancı sınırı gelirse bu fiyat €5m-6m'e çıkıcaktır tekrardan, yabancı sınırı bu tür oyunculara çok para verilmesine sebebiyet veriyor.

• Koşmaktan aciz adam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 bin euro etmez adam milyon eurolar saymak büyük başarı
  • Ozan Tufan büyük takım oyuncusu olma eşiğini aşamadı ve aşamayacak gibi duruyor. Bunda kendisiyle beraber, içinde bulunduğu orta saha kurgusunun da etkisi var. Belki yüksek bir bonservisle geldi ama Bursa'daki sezonu iyiydi ve kimse bu transfer gerçekleştiğinde Ozan'ın 2 yıl sonra bu noktaya geleceğine ihtimal vermezdi.

Ne yazık ki altyapı eğitimini Türkiye'de almış genç oyuncular büyük takım oyuncusu olma eşiğini atlayamıyorlar. Buna ister sistemsel diyelim, ister mental diyelim ister oyuncudan hocadan diyelim. Ne dersek diyelim böyle bir Türkiye gerçeği var önümüzde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.