Şimdi Ara

oyunun günden güne erimesinin 1 sebebi daha ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: IIIg0rk3mIII

Millet neye para yatırıcagını şaşırdı oyunu bitiren bence bu . +9 shell set ile dolaştilar kimisi eziliyoruz dedi cz k0xp acti kimisi eziliyoruz dedi soyguncu oldu kimisi parası tatlı dedi dupeci oldu , kimisi hırs yaptı cypherdakiler gibi +10 shell set +9 dragon shell set düzdü ... Birisi simge ile hava attı digeri gaza geldi transfer yaptı kimisi gördü bu iştede iyi para var dedi transfer ile np kasıp 5 lwl 1m np li rogue'ler satti cypherda ... Oyunun eskisi gibi ilgi görmemesinde k2 nin umursamazlıgı kesinlikle var ama en büyük etken YTL...

kisa ve öz aciklama nedenebilirki..isin özu işte bu..ve kadar basit.
  • Düşün ve millet hala enayi gibi premium gb cash alıyor.Hele su hf cz atackı kaldırdı millet daha ne kadar enayi olabilirim rekoru kırıcak.cz atack kalktı dıye oyunun duzeldini sanan bile var
  • oyunun içine eden playerlarıda unutmamak lazım..
  • Oyundaki yas ortalamasinin dusmeside ayri bi sorun zaten. Gecen gun eve giderken okuldan cikmis klasik mavi onluklu birkac cocugun konusmasina tanik oldum. Arada gecen cumleler aynen soyle
    A: Ben iron bow(s) alcam koxpu ..... abi verecek
    B: EE niye almiyonki ben babamdan para alirsam +7 sini alacam
    A: Yok be. Para vermicem. Sadece HF alirim adami 59 yaptiktan sonra.
    B: 2 tane daha char kasacam onlarida 59 yapsam itemsiz satarim belki.
    C: Birini bana versene ben mage oynamicam ne np nede lvl kasilmiyor
    A: Koxpu veririm ama bana sendeki Shardi verirsen
    B: Sende Shardmi var?
    C: O gun arkadasin charindan aldim haberi yok babasi izin vermiyor hafta ici oyun oynamasina
    A: Bu aksan digerlerinide al baride soyulmus sansin 1 parca alirsan anlar belki senin yaptigini
    C: Bende mage var aklina gelmez.
    ...............................

Gibisinden uzayip gidiyodu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.