Şimdi Ara

Oyunu Steam aynı hesaptan oynamak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Oyunu arkadaşım ile ortak Steamden alsak. Aynı anda iki farklı bilgisayardan aynı hesap ile oynayabilir miyiz?

• Elbryan kullanıcısına yanıt
    oynarsınız ama ikinizde online olursanız steamden,ozaman ban yersiniz..biriniz offline modda oynamalı..guncelleme gelınce sırasıyla gırer guncellersınız..aynanda online olmadıktan sonra 3. bir kişi bile oynayabilir..
  • cem_k12 C kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler. Bir sorum daha olacak peki oyunu orjinal alıp aynı anda iki pcye kursak olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elbryan

Anladım hocam teşekkürler. Bir sorum daha olacak peki oyunu orjinal alıp aynı anda iki pcye kursak olur mu?

Orjinal almaktan kast ettiğiniz şey CD ile almak sanırsam. Fark etmiyor zaten, her türlü Steam ile bağlantı kuruluyor, Steam üzerinden işliyor. Yukarıdaki gibi yaparsanız sorun çıkmaz.
    aynanda niye kuruyorsunuz?biri kursun offline a gecsın sonra oteki kursun oyunu garanti olsun yanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_k12

aynanda niye kuruyorsunuz?biri kursun offline a gecsın sonra oteki kursun oyunu garanti olsun yanı

Peki şunu sorayım oyunu kurduktan sonra birimiz oynarken diğeri oynayamıcak mı aynı anda?
    hocam söyledim ya onu :D oynarsınız ikiniz aynanda..ama ikinizde onlıne olamazsınız..biriniz offline modda oynamak zorunda...steam i acıp go offline dicek birisi aynanda oynıcaksınız sıkıntısız şekilde..aynanda 24 saat oynarsınız ıstersenız ama offline offline offline
  • cem_k12 C kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam çok teşekkür ederim bilgiler için çok teşekkürler. İyi akşamlar. :)
    rica ederim iyi akşamlar..
  • https://www.youtube.com/watch?v=x38SQVpY3M8&t=67s
    Bu şekilde çoğu oyunda online oynanabiliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.