Şimdi Ara

oyunları küçük ekranda nasıl oynayabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi sabahlar oyun indirdim küçük ekranda oynamk istiyorum ama kendi belirleğim boyutlarda olmalı ne bileyim 642ye 800 falan ve sinemadaki gibi oyunun aaltında ve üstünde siyah alan olmasını istiyorum nasıl yapbilirim bilen varmı?

• ati kullanıyorum http://imageshack.us/photo/my-images/200/1234ybq.jpg/ bu adamda tam tersi dertten yakınıyormuş çözümü vermiş biri
  • Ekranın çözünürlüğünü düşürebilirsin. bu sayede ekranın kenarları siyahlaşır..javascript:void(AddText('[:\'(]'))
  • Ekranın çözünürlüğünü düşürebilirsin. bu sayede ekranın kenarları siyahlaşır..javascript:void(AddText('[:\'(]'))
  • Oyunun ayarlarında ''Window mode'' u aktif edin, daha sonra istediğiniz bir çözünürlüğü atayın.

Not: Yüksek çözünürlüklüklerde ekran küçüldüğünde orta-alt seviye bir ekran kartınız varsa donma yapabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makedonn

Oyunun ayarlarında ''Window mode'' u aktif edin, daha sonra istediğiniz bir çözünürlüğü atayın.

Not: Yüksek çözünürlüklüklerde ekran küçüldüğünde orta-alt seviye bir ekran kartınız varsa donma yapabilir.

hocam resolutionı 800 600 yapıyorum görüntü kötüleşiyor diğer ayarlar high ama yani kendimizin belirlediği ölçülerde yapacak program falan yokmu acaba çözünürlüğü düşürmeden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.