Şimdi Ara

Oyundan Atma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
94
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayar , işlemci e 7300 , ekran kartı hd 5570 ,ram 4gb
    Sistem eski ,fakat bu sistemi çalıştırıp oyun oynayabilmek ,67 model ford mustang kullanmak gibi. Neyse benzetmede hata olmaz . Bu sisteme yeni bir ekleme yapmak için önce anakartın değişmesi gerekir. Ondan sonra güç kaynağı, ram ,işlemci sırayla gidiyor.

Black squad oynayayım dedim ,fakat bir kaç oyıundan sonra masaüstüne atmaya başladı. Haliyle tatsız oldu. Ram tüketimi nerede ise sonda ,sanal ramle biraz rahat ettim.Tekrar oyundan masaüstüne atınca işlemci ve ekran kartı ısılarına baktım,oyunda işlemci 59 ,ekran kartı 72 derecelere çıkıyordu. Gerçi bu sıcaklıklar sorun yaratmamalıydı. Elimde küçük bir fan vardı ,fotoğrafta görüldüğü gibi ekran kartının işlemci ayaklarına gelecek şekilde monte ettim. Aslında oyun içinde ekran kartı sıcaklığı 72 derece çok sayılmazdı. Bir de böyle deneyeyim istedim. Bu şekilde oyunda ekran kartı en fazla 61 dereceyi gördü. Ve akşama kadar bilgisayarda oyun açık olarak kaldı ve ara,ara oyun oynadım . Masaüstüne atmadı .

Konuyla ilgili intetnette yaptığım araştırmada ,bu soruna,
    Windovsun lisansız olması , güncellemeler ,ram ve ekran
    kartı yetersizliği ve oyunun kendinden kaynaklanan bir çok nedenin yol açabileceğini yazıyordu.

Sonuç olarak eski sistemle oyun oynayabilmek ve işe yarar olması keyifli :)

Oyundan Atma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.