Şimdi Ara

Oyunda video nasıl çekebilirim yardımcı olurmusunuz

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
12
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> Oyunda video nasıl çekebilirim yardımcı olurmusunuz
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    185 Mesaj
    video nasıl çekebilirim bilenler yardımcı olabilecekmi

|
    |

http://forum.donanimhaber.com/m_21049118/mpage_1/key_//tm.htm#21049118
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Forumda arama yaparsan 1-2 fraps ile ilgili açıklama bulma şansın var+blog sayfamdada nasıl fraps ile kayıtları işleyeceğinle ilgili bilgiler var.
    |
    |
    Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız forum imzasından okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu? Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı duyduğun ve inandığın bu otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Evinden çık, karşı cinsten biriyle tanış, gereksiz alışverişleri ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl, bir kavga başlat, yaşadığını kanıtla. Eğer insanlığını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın. Artık uyarıldın...
  • Teğmen
    185 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: L.J

Fraps kullanabilirsin.
    Forumda arama yaparsan 1-2 fraps ile ilgili açıklama bulma şansın var+blog sayfamdada nasıl fraps ile kayıtları işleyeceğinle ilgili bilgiler var.

bir arkadaşımız özel mesajdan link atmış sagolsun.. ayrıca blogunda da gordum frapsı da kullanmasını öğrencicez ilginize teşekkürler
    |
    |

Geniş bant için in 2. sini yapıyorum bende netlik çok bozuluyor.. Buna da bi yardım edebilir misiniz??
    |
    |

Orjinalden alıntı: saolonur

Ben fraps ı değil de, Movie maker ile videoyu düzenledikten sonra kaliteyi pek fazla bozmadan kaydedebilirim..

Geniş bant için in 2. sini yapıyorum bende netlik çok bozuluyor.. Buna da bi yardım edebilir misiniz??

Ben vegasla kaydediyorum benim için movie maker iyi bir program değil ama illaki movie maker ile çalışacam dersen aşağıdaki resimde görüldüğü gibi bant genişliğinden ziyade olmasını arzu ettiğin mb değerinde çekim yapmasını sağlayabilirsin. MB değeri arttıkça kayıt kalitesinide arttıracaktır.
    not: Videonun genişlik ve yükseklik değerlerini ufak tutman önerilir nasıl olsa youtube un görüntü penceresinde ufalacak extra mb dan kurtulmuş olursun ama iç netlik konusunda bişi diyemicem.
    http://img394.imageshack.us/img394/3052/mmkor5.jpg
    |
    |
    Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız forum imzasından okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu? Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı duyduğun ve inandığın bu otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Evinden çık, karşı cinsten biriyle tanış, gereksiz alışverişleri ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl, bir kavga başlat, yaşadığını kanıtla. Eğer insanlığını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın. Artık uyarıldın...

• Teğmen
    230 Mesaj
    game cam v2 cikti bu version la artik çekilebliyor. bi problemi var oyuna girdignizde ana menüyü açabliyorsunuz ve ana menü F1 le açılıyo Ana menüyü actiktan sonra hotkeys bölümünde F1 yazan yeri bulup klavyeden baska bir tuş yapablirsiniz.

F1 tuşunu degistikten sonra close u tiklayin ve programi kapatin ancak o sekilde yaptiginiz kaydedilir sonra bir daha urasmasssiniz ok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi104 -- 7 Nisan 2008; 22:52:28 >
    |
    |
    GameCam V2 öneririm.

Resmi sitesi;
    www.planetgamecam.com
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
kolayoto.com
192.168.1.1
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.