Şimdi Ara

Oyunda video nasıl çekebilirim yardımcı olurmusunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • video nasıl çekebilirim bilenler yardımcı olabilecekmi

• f12 ile video ceke bilirsın kardes sana bi yonlendırme vereyım.

http://forum.donanimhaber.com/m_21049118/mpage_1/key_//tm.htm#21049118
  • teşekkürler açıklaman için yanlız bu yöntemle bilgisayar cok fazla kasıyor.. başka bir yöntemi yokmudur bunun ?
  • "Gamecam " programını indirebilirsin. Forumda aratırsan bulursun bununla ilgili bir topic.
  • gamecam ile video çekme devri kapandı diye duymuştum şuanda gamecam kullanarak çekebiliyormuyuz..
  • Fraps kullanabilirsin.
    Forumda arama yaparsan 1-2 fraps ile ilgili açıklama bulma şansın var+blog sayfamdada nasıl fraps ile kayıtları işleyeceğinle ilgili bilgiler var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: L.J

Fraps kullanabilirsin.
    Forumda arama yaparsan 1-2 fraps ile ilgili açıklama bulma şansın var+blog sayfamdada nasıl fraps ile kayıtları işleyeceğinle ilgili bilgiler var.

bir arkadaşımız özel mesajdan link atmış sagolsun.. ayrıca blogunda da gordum frapsı da kullanmasını öğrencicez ilginize teşekkürler
  • Ben fraps ı değil de, Movie maker ile videoyu düzenledikten sonra kaliteyi pek fazla bozmadan kaydedebilirim..

Geniş bant için in 2. sini yapıyorum bende netlik çok bozuluyor.. Buna da bi yardım edebilir misiniz??
  • quote:

Orjinalden alıntı: saolonur

Ben fraps ı değil de, Movie maker ile videoyu düzenledikten sonra kaliteyi pek fazla bozmadan kaydedebilirim..

Geniş bant için in 2. sini yapıyorum bende netlik çok bozuluyor.. Buna da bi yardım edebilir misiniz??

Ben vegasla kaydediyorum benim için movie maker iyi bir program değil ama illaki movie maker ile çalışacam dersen aşağıdaki resimde görüldüğü gibi bant genişliğinden ziyade olmasını arzu ettiğin mb değerinde çekim yapmasını sağlayabilirsin. MB değeri arttıkça kayıt kalitesinide arttıracaktır.
    not: Videonun genişlik ve yükseklik değerlerini ufak tutman önerilir nasıl olsa youtube un görüntü penceresinde ufalacak extra mb dan kurtulmuş olursun ama iç netlik konusunda bişi diyemicem.
    http://img394.imageshack.us/img394/3052/mmkor5.jpg

• game cam v2 cikti bu version la artik çekilebliyor. bi problemi var oyuna girdignizde ana menüyü açabliyorsunuz ve ana menü F1 le açılıyo Ana menüyü actiktan sonra hotkeys bölümünde F1 yazan yeri bulup klavyeden baska bir tuş yapablirsiniz.

F1 tuşunu degistikten sonra close u tiklayin ve programi kapatin ancak o sekilde yaptiginiz kaydedilir sonra bir daha urasmasssiniz ok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi104 -- 7 Nisan 2008; 22:52:28 >
  • GameCam V2 öneririm.

Resmi sitesi;
    www.planetgamecam.com
  • Game Cam v2 bende 30-40 saniye çekim yapıyor?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.