Şimdi Ara

Oyuncusu Serbest Atis Kacirdigi Icin Playoffdan Elenen Takim Var Mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Garip bir konu oldu biliyorum ama bu bilgiye ihtiyacim var. Google'da bakindim ama pek bir sey bulamadim.

Herhangi bir oyuncusu mac sonunda serbest atis kacirdigi icin playofflardan elenen ya da playoffa gidemeyen bir takim var mi?

Edit: Aslinda Avrupa'dan ya da milli takimlardan da olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y!g!T -- 18 Nisan 2011; 15:27:41 >

• hazır konu açılmışken ben de 7. maçta son topa kalan bir şampiyonluk serisi var mı diye sorayım.
  • Just remember, the mailman doesn't deliver on Sundays, Karl.

Bunu bilirim ben. O da Game 1 gerçi.
  • Kobe 5 Tane falan Air Ball atıyordu son 5 Dk içerisinde. Bundan daha bombası yoktur sanırım. Geçenlerde izledim videosunu.
  • shaq'ın lakers da olduğu dönemde şampiyonluktan önceki senelerde maç içinde toplamda kaçırdığı serbest atışlar yüzünden elendiği olmuş ama hangi ve hangi takımla hatırlamıyorum televizyonda izlemiştim bunu da
  • Shaqzilla, valla o bilgi de isime yarar. En iyisi aksam onu da arastirayim.
  • son topla yıkılan bir sehir var o da sacramento.
    Horry o 3lüğü attı ondan sonra herşey bitti gitti sac. adına.
    Artık bir NBA takımı bile yok sacramento'nun. (bunla hic alakası yokda acıtasyon yapıyorum :)
  • Magic bu konuda sabıkalıdır.
  • Nick Anderson'ın 95 finalleri ilk maçında maç başabaş giderken üst üste 2 pozisyonda sıfır serbest atış attıktan sonra Olajuwon'un son pozisyonda topu tipleyip kazandırması var.Sonra seri 4-0 bitmiş.
  • serbest atis degil ama iki tane bombos 3lukle milli takimi yakan iki ismim var: haluk ve ibo!
  • quote:

Orijinalden alıntı: brscngznc

Kobe 5 Tane falan Air Ball atıyordu son 5 Dk içerisinde. Bundan daha bombası yoktur sanırım. Geçenlerde izledim videosunu.

Bize de gönder linki bizde izleyelim, hayır Kobe'yi sevmiyorsun anladık da ne b.k atıyorsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rarslan_28

quote:

Kobe 5 Tane falan Air Ball atıyordu son 5 Dk içerisinde. Bundan daha bombası yoktur sanırım. Geçenlerde izledim videosunu.

Bize de gönder linki bizde izleyelim, hayır Kobe'yi sevmiyorsun anladık da ne b.k atıyorsun...

Geç otur hele yeğenim,soluklan biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaq Diesel

Nick Anderson'ın 95 finalleri ilk maçında maç başabaş giderken üst üste 2 pozisyonda sıfır serbest atış attıktan sonra Olajuwon'un son pozisyonda topu tipleyip kazandırması var.Sonra seri 4-0 bitmiş.

Bu da iyiymis. Bir de finallerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

quote:

sebep?

• quote:

Orijinalden alıntı: vandosa

quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

quote:

sebep?

Öncelikle bir Bulls taraftarı olarak Kobe ve Lakers takımına bir sempati beslemekteyim.Bunu belirttikten sonra devam ediyorum

orada şaka maksatlı söyledim o sözü,konu dışı klasiklerinden.Neden bu kadar alındın ?

• quote:

quote:

97 playofflarinda 5. macda Kobe ust uste 4-5 tane airball atiyordu. Ondan bahsediyordur. Yani herhangi bir sey attigi yok.

• 4:37 sonrasında

4:04 ten sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: Y!g!T

quote:

quote:

97 playofflarinda 5. macda Kobe ust uste 4-5 tane airball atiyordu. Ondan bahsediyordur. Yani herhangi bir sey attigi yok.

• Nick Anderson 95 finalleri ilk maç, son 10 saniye Orlando 3 sayı önde top bu adamda ve serbest atış atıyor, 2de 0 ama ribaunt eline geliyor ve yine faul yapıyorlar yine 2de 0 atıyor, sonra üçlükle maç uzuyor ve kaybediyorlar çok fena ya. İşin ilginci kendisi çok iyi bir şutördür ama bu olaydan sonra serbest atış yüzdesi 80lerden 50lere filan düştü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.