Şimdi Ara

Oyuncu Ekipmanları(MOUSE) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
388
Cevap
2
Favori
54.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: P.Escobar

quote:

Orijinalden alıntı: beyazkaplan18

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: beyazkaplan18

Tam olarak anlamadım ne demek istediniz :)

sizin yerinizde olsam imkanımda oldugu icin yeni 0 mouse gelse bile satar kendimi yeni bir mouse alırım demek istemistim ve 0 ürün gelecegi icin büyük ihtimalle 2 yıl da garanti süresi olur

Heh tamam şimdi anladım :) Bir düşüncem bu şekilde, satıp yerine yeni mouse almak :)

baska sorunuz vs olursa ben buralardayım

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için :)
  • Sa Oncelıkle kardeşim ellerine sağlık afakt bı sorum olcak bende INCA IWM-500GL Mouse var ve makro nasıl yapılıyo bılmıyorum bana yardımcı olabılkırmısın sana zahmet
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay-baser

Sa Oncelıkle kardeşim ellerine sağlık afakt bı sorum olcak bende INCA IWM-500GL Mouse var ve makro nasıl yapılıyo bılmıyorum bana yardımcı olabılkırmısın sana zahmet

kullandıgınız mousede makro özelligi bulunmamakadır malesef
  • Razer naga molten kullanıcısıyım mmo tarzı oyun oynayanlara tavsiye edebilirim bildiğiniz üzere razer kalite konusunda en iyilerden birisi. kullanılan malzeme oldukça başarılı (alalı 2 ay oldu) şu ana kadar en ufak bir sıkıntı yaşamadım. Benim eller normalden biraz büyük ve kullandığım çoğu mouse bu sebepten bilek ağrısı yapıyordu, bu mouse da saatlerce kullanmama rağmen en ufak bir bilek ağrısı olmuyor. sizinde bildiğiniz gibi razerın sayfasından indirilen bir program sayesinde dpı ayarı ve bu ayarları hafızaya almak oldukça kolay. altta bulunan düğme sayesinde ise klavyenin sag tarafındaki veya üstteki numaraları kullanmak mümkün. bunlar iyi yönleri kötü yönleri ise bu sol taraftaki 12 tuşu kullanmaya alışmak biraz zaman gerektiriyor hemen alışamıyorsunuz. en azından ben alışamadım. Diğer kötü yanı ise eliniz normale göre büyükse 10,11 ve 12 numaralı tuşları kullanmak biraz zor oluyor

yorum olarak kullanabilirsiniz. benim aklıma gelmeyen sormak istediğiniz birşey varsa pm den ulaşabilirsiniz hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feylord -- 4 Aralık 2013; 12:55:41 >
  • mauselere bak be
  • Logitech G602 kullanan var mı arkadaşlar?
  • G300 incelemesi yazayım isterseniz eklersiniz?
  • Hocam merhaba, mouse almak istiyorum fakat çok kararsız kaldım 1 haftadır okumadığım yazı kalmadı

Benim istediğim hassasiyeti iyi olan, üzerinde fazla tuş bulunmayan sade,dayanıklı ve rahat kullanımı olsun. Fps oyunu oynuyorum sürekli, bu arada kablolu kablosuz sorun değil.

Şu 3'lü hoşuma gidenler, tabi öneri de kabulümdür :)
    http://www.dr.com.tr/oyun-konsol/steelseries-kinzu-v2-pro-glossy-black-mouse//oyun-aksesuarlari/pc-/urunno=0000000438170#!DR

http://www.sanalmarketim.com/razer-razer-deathadder-black-edition-3500-dpi-gaming-mouse/p_34020/

http://www.gold.com.tr/logitech-g500s-gaming-mouse-910-003604_u

Özellikle steelseries çok hoşuma gitti sade bir yapısı var ama yan tuşları yok o biraz kafama takıldı. Bütçem en fazla deathadder alabilecek kadardır. Yardımcı olabilirseniz sevinirim önerilerinizi bekliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChOsEn 1 -- 11 Aralık 2013; 21:36:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChOsEn 1

Hocam merhaba, mouse almak istiyorum fakat çok kararsız kaldım 1 haftadır okumadığım yazı kalmadı

Benim istediğim hassasiyeti iyi olan, üzerinde fazla tuş bulunmayan sade,dayanıklı ve rahat kullanımı olsun. Fps oyunu oynuyorum sürekli, bu arada kablolu kablosuz sorun değil.

Şu 3'lü hoşuma gidenler, tabi öneri de kabulümdür :)
    http://www.dr.com.tr/oyun-konsol/steelseries-kinzu-v2-pro-glossy-black-mouse//oyun-aksesuarlari/pc-/urunno=0000000438170#!DR

http://www.sanalmarketim.com/razer-razer-deathadder-black-edition-3500-dpi-gaming-mouse/p_34020/

http://www.gold.com.tr/logitech-g500s-gaming-mouse-910-003604_u

Özellikle steelseries çok hoşuma gitti sade bir yapısı var ama yan tuşları yok o biraz kafama takıldı. Bütçem en fazla deathadder alabilecek kadardır. Yardımcı olabilirseniz sevinirim önerilerinizi bekliyorum :)

istediginiz özelliklerde ilk basta yazdıklarınızı okuyunca steelseries önericektim yinede cok güzel mouselerdir ancak razer sensör konusunda bir gömlek daha üstündür ama steel series sizinde icinize siniyorsa ki iyi bir mousedir bu indirim varken tavsiye ederimhttp://www.gameekstra.com/Steelseries-Kinzu-v2-Optik-Gamer-Mouse-Turuncu,PR-3118.html

yinede bütceyi tam olarak oynadıgınız oyunları mouse pad inizi ögrenirsem daha cok yardımcı olabilirim
  • P.Escobar kullanıcısına yanıt
    Bütçe 150 lira kadar, oynadığım oyunlar çoğunlukla fps tarzı cod, battlefield, crysis gibi oyunlar, mouse pad yok ne yazık ki :) Fakat sizin söylediğiniz ile benim yazdığım steelseries arasında ne fark var benim önerdiğim pro sanırsam.
  • ChOsEn 1 C kullanıcısına yanıt
    evet sizinki saydınız oyunlarda daha iyi performans verir ancak kesinlikle mouse pad kullanmadan olmaz :)
  • 10 tlliklerden g300 e geçtim ışığı filan var çok hoş ortadaki tuşlara basıyon hızı artıyor azalıyor filan süper olmuş
  • arkadaşlar bende oyun oynamak için mouse arıyorum

çok fazla oyun oynamam ama oynadımmıda zevkini çıkarmak istiyorum elimde kablosuz logitech m705 var oyunlarda pek randıman alamadım
    özellikle crysis oynarken kaydırma dügmesini kullanmak çok zor oluyor zırh degiştitirken ileri geri dönüyor silah degişiyor filan birde imleç agır geç geliyormuş gibi bir hissiyatı var

şimdi ayda bir oyun oynamak için çok para vermekte istemiyorum ucuz bir şey alıp pişman istemiyorum yardımınızı bekliyorum

kafamdaki fareler

LOGITECH G100s 46 tl

A4 Tech XL-750BH 53tl

A4 TECH F5 V-TRACK x7 54 tl

Logitech G300 67 tl

LOGITECH G500 83tl

RAZER DEATHADDER 2013 180tl

önerilerinizi bekliyorum
  • ChOsEn 1 C kullanıcısına yanıt
    Bir razer kullanıcısı olarak, razer diğer ürünlerden kalite olarak daha üstün olabilir (kendi düşüncem) ama aklında bulunsun razerlardan performans almak istiyorsan iyi bir mouse pad lazım malesef. mouse pad olarak şu an vespula kullanıyorum. bir süre önce bir sorun çıktı ve garantiye göndermek zorunda kaldım ve gerçekten eski mouse pad im ve vespula arasında dağlar kadar fark var. en önemli fark ise dpı ayarını değiştirmediğim halde mouse un inanılmaz yavaş tepki vermesi.
  • arkadaşlar tuşları kolay programlanabilen daha çok lol ve dota gibi oyunlarda kullanmak için kablosuz mouse arıyorum günlerdir aklımda a4 G10-810FL var fakat x7 gibi ele tam oturan bir yapısı yokmuş gibi geliyor. sizin önerileriniz nelerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sas61

arkadaşlar bende oyun oynamak için mouse arıyorum

çok fazla oyun oynamam ama oynadımmıda zevkini çıkarmak istiyorum elimde kablosuz logitech m705 var oyunlarda pek randıman alamadım
    özellikle crysis oynarken kaydırma dügmesini kullanmak çok zor oluyor zırh degiştitirken ileri geri dönüyor silah degişiyor filan birde imleç agır geç geliyormuş gibi bir hissiyatı var

şimdi ayda bir oyun oynamak için çok para vermekte istemiyorum ucuz bir şey alıp pişman istemiyorum yardımınızı bekliyorum

kafamdaki fareler

LOGITECH G100s 46 tl

A4 Tech XL-750BH 53tl

A4 TECH F5 V-TRACK x7 54 tl

Logitech G300 67 tl

LOGITECH G500 83tl

RAZER DEATHADDER 2013 180tl

önerilerinizi bekliyorum

özellikle bu konuda bütçe çok önemli tam olarak bütcenizi bilirsem ona göre önerilerde bulunabilirim ayrıca mesela bir konsola sahipmisiniz eger sahipseniz bir mouseye yüksek rakamlar baglamak sizin için cok mantıklı olmayabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri reis

arkadaşlar tuşları kolay programlanabilen daha çok lol ve dota gibi oyunlarda kullanmak için kablosuz mouse arıyorum günlerdir aklımda a4 G10-810FL var fakat x7 gibi ele tam oturan bir yapısı yokmuş gibi geliyor. sizin önerileriniz nelerdir.

bütceniz tam olarak nedir eger bütçeniz el veriyorsa kesinlikle g700 öneririm
  • quote:

quote:

arkadaşlar tuşları kolay programlanabilen daha çok lol ve dota gibi oyunlarda kullanmak için kablosuz mouse arıyorum günlerdir aklımda a4 G10-810FL var fakat x7 gibi ele tam oturan bir yapısı yokmuş gibi geliyor. sizin önerileriniz nelerdir.

hocam g700 demeyin bana hayalimdeki mouse ama 240 küsür tl verebilmemin imkanı yok öğrenciyim
  • quote:

quote:

quote:

hocam g700 demeyin bana hayalimdeki mouse ama 240 küsür tl verebilmemin imkanı yok öğrenciyim

peki kablolu bir model baksanız size daha mantıklı olur aradadıgınız gibi bir ürün kablosuzda zor ve tam bütcenizi yazabilirmisiniz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

peki kablolu bir model baksanız size daha mantıklı olur aradadıgınız gibi bir ürün kablosuzda zor ve tam bütcenizi yazabilirmisiniz

hocam şuanda 150tl civarında kablolunun daha iyi olacagının farkındayım ama laptopta kullanacagımdan kablosuz tercih ediyorum çünkü laptopu sadece masada kullanmıyorum. eğer kablolu bir model arasam hemen bir g300 alıvercektim.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.