Şimdi Ara

oyuncak ile 153 kmh. türkiyenin en hızlısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    farkettinmi bilmiyorum ama yokuş aşşağı basıyorlar tabikide güzel kaçmış model ama gerçek düz yol hız değeri değil diye düşünüyorum . yinede paylaşım için sağol
  • Aracı çok merak ettim fotosu varmı ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProToneRCi

farkettinmi bilmiyorum ama yokuş aşşağı basıyorlar tabikide güzel kaçmış model ama gerçek düz yol hız değeri değil diye düşünüyorum . yinede paylaşım için sağol

cok fazla egım oldugunu soyleyemem yolda. tam duz bır yolda 3-4 kmh dusuyor hızı. yanı 148 149 felan yapıyor. bu benım kendı rekorum. daha oncekı rekorum 145ti. yakında motorum gelıcek ve 180 190 kmh cıvarında bır hızla cekım yapıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: replax_1907

Aracı çok merak ettim fotosu varmı ki

googleye vorza flux yazıp gorsellerde aratırsan gorebılırsın. benımkı de gorunuste hemen hemen aynı fakat ıcındekı ekıpmanlar malzemeler daha farklı. yuksek performansa ve ultra dayanıklılıga sahıp olabılecek sekılde yenıden dızayn ettık.
  • hocam 400-500 tl arası on road araç önerirmisiniz. nitrolu-elektrikli çok farketmez ama nitrolu hoşuma gidiyor :D acme cyclone düşünüyorum bir teklif var birde. eğer öneriniz varsa dikkate alırım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozturktuna09

hocam 400-500 tl arası on road araç önerirmisiniz. nitrolu-elektrikli çok farketmez ama nitrolu hoşuma gidiyor :D acme cyclone düşünüyorum bir teklif var birde. eğer öneriniz varsa dikkate alırım :)

hpi al. dıgerlerı sogutur bu ısten
  • gönül ister hpi ama bütçem 400-500 arası. öğrenciyiz eğer 2 ay beklersen 1000 e biriktirebilirim yaklaşık ama o kadar bekleyemem :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.