Şimdi Ara

oyuna yardımcı program önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar oyun esnasında yanda kart listesi çıkaran program ve arena kartları oluştururken tier point felan yazan program veya programların isimleri nedir bilen varmi?

• Android icin diyorsaniz bende 2 gun once kesfettigim arena tracker uygulamasini tavsiye ederim arena hic girmedim yukledigimden beri sanirim o cikan 3 karta puan verme tarzi birsey yok ama cektogin kartlari destende kalan kartlari gostwriyo + rakibin oynadiklarini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağdaki listeyi "Innkeeper" ile eldebilirsin. Hearthpwn sitesinin uygulaması, siteden deste almayı ve yüklemeyi de bayağı kolaylaştırıyor.
  • İnkeeper indirdim ama sağdaki listeyi yapamadım nasıl yapabilirim

• barbod B kullanıcısına yanıt
    Siteye üye olduktan sonra ınnkeeper senkronize edip elinizdeki kartları tarıyor sonra direk olarak oyun içinde yaptığınız desteleri kendi hazırlıyor ve oyun esnasın da ekrana getiriyor. Bunun haricin de başka bir ayar yaptığımı hatırlamıyorum.
  • https://hsdecktracker.net/

kurulumu ve ayarları basit innkeeper'dan daha iyi olduğunu söyleyebilirim.
  • Teşekkürler arkadaşlar

• barbod B kullanıcısına yanıt
    Inn keeper yanlızca bizim destemizi gösteriyor. Hsdecktracker hem bizim hem de rakibin oynadığı kartları gösteriyor daha detaylı arena winlerin den ranked karşılaşmalarına kadar bütün istatistik bilgileri topluyor.
  • Önerilen iki programı da kullandım, innkeeperı tavsiye ederim çok detaya gerek yok dersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A16821E96 -- 23 Şubat 2017; 21:9:16 >
  • Bayağı bir süredir Innkeeper ile devam ediyordum, dün Hsdecktracker plugin olarak kullandığımız Arena Helper Addon'una update gelmiş özellikle arena oynamayı sevenler için aldığın ödüller den karşılaşma yüzdelerine kadar detaylandırılmış grafiklendirilmiş aynı bilanco hesaplarına dönmüş kullanmasınız da bir göz atmanız da fayda var
  • ben de innkeeper kullanıyordum son update kasmalar yapınca hsdecktracker'a geçtim ve bugün bana oyun kazandırdı. wildda nzoth renolocka karşı oynarken drakonid ile combo da oynadığını öğrendim ve hpmi 20'nin altında tutmamaya çalışırken uzun süren oyunda daldığım için deck trackerdan power overwhelming oynadığını farkettim ve oyun stratejimi değiştirip oyunu almamı sağladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Dickinson -- 17 Mart 2017; 2:1:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.