Şimdi Ara

OYUNA GİRMEK İÇİN BİR YÖNTEM !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: burnaldinho

yaw dogru onurla konuştuk yabancılardanda bazıları giremiyor onlarda mı adslli dedi bana bence çokta haklı

bn de olmasam adam iyice kafalayacak sizi
  • haklısın yaw
    bugunde aşık olmuş sap sap şeyler yazıo diom seni engelliom o diyo beni tüm dünya engellesin
    sonunda çıldırdı galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: burnaldinho

haklısın yaw
    bugunde aşık olmuş sap sap şeyler yazıo diom seni engelliom o diyo beni tüm dünya engellesin
    sonunda çıldırdı galiba

Normalde de şiirsel konuştuğu söylenemez hani

• bence o günkü hızla alakalı olabilir ama oyuna girmeye bi katkısı oluo mudr bilmiorm mesela bn oyuna girebildiğim bi gün bi dosya indiriodm ve indirme hızım 120 kb gbi bi şiydi bugn aynı yerden başka bi şi indirdim 90 kb civarıydı ve oyuna giremedim bilmiorm alakası olmayabilir tabi
  • quote:

Orjinalden alıntı: caglar333

bence o günkü hızla alakalı olabilir ama oyuna girmeye bi katkısı oluo mudr bilmiorm mesela bn oyuna girebildiğim bi gün bi dosya indiriodm ve indirme hızım 120 kb gbi bi şiydi bugn aynı yerden başka bi şi indirdim 90 kb civarıydı ve oyuna giremedim bilmiorm alakası olmayabilir tabi

Yeni bir patch gelmesini bekliycez çare yok gibiBence o dediğinle hiçbir alakası yok.TTNET 'in berbat internet sağladığını TTNET çalışanları bile biliyorSorun başka ama henüz bulamadım..Bulsam çözecem

• belki de bizim int hızımız dier ülkelerden düşük olduğundan her seferinde onlar girebilio biz giremiorzdur
  • quote:

belki de bizim int hızımız dier ülkelerden düşük olduğundan her seferinde onlar girebilio biz giremiorzdur

Peki diğer oyuna girebilen Türk arkadaşlar uzaydan mı bağlanıyorBu aralar zaten Telekom'da çalışmalar vardı.Ben kotayı aşmıştım,bi baktım 700mb silinmiş kotamdan,yani aşmadımTelekom'daki sorundan giremiyoruzdur belki de..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diablo_131 -- 1 Temmuz 2007; 23:54:36 >

• cem uzan: BARAJI ASTIK HERKES DİGİMONA RPG YE GİREBİLCEEEK!!
  • anlamıştım öle bi şi olduunu bnm kotam bi günde 0,6 gb artmıştı ama bn 200 mblik bi şi indirmiştim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Diablo_131

quote:

belki de bizim int hızımız dier ülkelerden düşük olduğundan her seferinde onlar girebilio biz giremiorzdur

Peki diğer oyuna girebilen Türk arkadaşlar uzaydan mı bağlanıyorBu aralar zaten Telekom'da çalışmalar vardı.Ben kotayı aşmıştım,bi baktım 700mb silinmiş kotamdan,yani aşmadımTelekom'daki sorundan giremiyoruzdur belki de..

kardeş diğer ülkelerin hemen girdiğini nerden çıkardınız?
    bende proxifier war o program benim Ip mi gizliyor ve bir amerika IP sine dönüştürüyor bir nevi americada oluyorum :D gene girmiyooooooooo :D

• ewt bn de denemiştim o programı çin ipsiyle fln denemiştim bi işe yaramadı
  • en azındaın sorun sadece bizde degil onu ogrendigimiz de iyi oldu
  • ewt ama kore ipsi bulamadım bulabilseydim onu da denicektim
  • quote:

Orjinalden alıntı: asperyules

quote:

Orjinalden alıntı: Diablo_131

quote:

kardeş diğer ülkelerin hemen girdiğini nerden çıkardınız?
    bende proxifier war o program benim Ip mi gizliyor ve bir amerika IP sine dönüştürüyor bir nevi americada oluyorum :D gene girmiyooooooooo :D

Bu konuyu yanlış biliyorsun...Çünkü sen istersen Japonya'nın ip adresini kullan(ki dünyanın en hızlı interneti orada) sonuç olarak senin internet bağlantı altyapını TürkTelekom karşılıyor.Yani TTNET 'in altyapısı,Avrupa'nın eskimiş altyapısıdır.Bize eski kablolar satıyorlar.Bu yüzden de dikkatinizi çekerim 1024 kbps sağladıklarını söylüyorlar fakat bir dosya indirmeyi denediğinizde maximum 120 kbps indirebiliyorsunuz.Yani neredeyse 10'da 1'i.Kendi sınırları içerisindeki interneti vadettikleri seviyeye getiremiyorlar da sınır dışı mı hallolacak..ip adresi sadece senin adresini belirler,internetine bir hız katamaz(bu alt yapı oldukça)...
    **NOT:Bu arada gelelim yurtdışındaki bağlantılara,evet diğer ülkeler inanamayacağınız kadar hızlı giriyorlar internete.Bu arada Avrupa'daki en düşük kotayı söyliyim size de dudağınız uçuklasın:tam 30 GB..Bizdekinin 7,5 katı ve bazı yerlerde bizimkinden de ucuz fiyata sağlanıyor.Japonya'yı zaten söylememe gerek yok,adamlar uçmuş.Bağlantı hızı 1024 MBPS 'ı bile aştı(yani 1 GB)...

• ya öle deme bizimki de görünüşte 1024 ama bi kere bile 512yle indirdiğini olduğunu görmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglar333 -- 2 Temmuz 2007; 13:10:16 >
  • quote:

ya öle deme bizimki de görünüşte 1024 ama bi kere bile 512yle indirdiğini olduğunu görmedim

Al sana bir yanlış daha.Japonyadaki internet hızları kayıpsızdır.Alt yapı son teknolojiden oluşuyor.Yani kısacası saniyede 1 GB veri aktarımı yapılabiliyor uygun koşullarda.(PC hızı ve benzeri bazı faktörler gecikmeye yol açabilir)Burası Türkiye,verilen paranın karşılığı tam olarak ne zaman alındı kiTorunlarımız bari düzgün interneti görür inşallahhh

• Benim Kuzenim İngiltere'de Ona Bu Oyunu Verdim Bana 5-6 Dakika Sonra İndirdim Dedi Şaşırmıştım İlk Baş

İnternetinin Hızı Kaç Dedim 4mb Dedi

ve /4mb Saniyede İndiriyorlarmış..

Biz 256k lık İnternetten 20k İndirebiliyoruz Halimizi Siz Düşünün..

Oyunu 5 Saatte İndirmiştim

Updatelerle 7-8 Saate Ulaşmıştı..
  • burhan pm ye bak knka
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.