Şimdi Ara

Oyun Tavsiyesi - İstek Konusu [Güncel & Düşük Sistem & Denemeye Değer Oyunlar](REHBER EKLENDİ!) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
676
Cevap
2
Favori
76.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • q~exampleGM~ rumble senin aradgin degil alakası bile yok ,vardi bi youn ama fazla lag fln oluyodu sora kapandımı bişeler oldu onu diyosun heralde güzeldi baya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~exampleGM~

street fighter tarzı oyun ariyorum online bi ara vardi oynamıstım su ana bulamıyorum

Senin aradığın büyük ihtimal Kwonho Online ama malesef kapandı konuya da yazmıştım.
  • wow , runes of magic tarzı sistemi olan pvp si eğlenceli olan bir mmorpg arıyorum.Ya da sadece pvp si iyi olsun yeter , var mı böyle yeni çıkmış bir oyun.

Not:Yeni çıkmış, knight silkroad vb. istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kestane Korkusu

wow , runes of magic tarzı sistemi olan pvp si eğlenceli olan bir mmorpg arıyorum.Ya da sadece pvp si iyi olsun yeter , var mı böyle yeni çıkmış bir oyun.

Not:Yeni çıkmış, knight silkroad vb. istemiyorum

Yok.
  • Requiem: Memento Mori (www.playrequiem.com)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seek And Let Her Go

Lost saga anime oyunu zaten. Ayrıca efektleri de gayet güzel. Oynamadan yorum yapmazsan sevinirim.

Anime oyunlarının grafikleri kötü olamıyormu

Non Targeting sistemli kaç tane oyun var şu anda girip oynayabileceğim? Bir tek C9, W3K falan biliyorum ama W3K aşırı laglı, C9 ise kapalı
  • Bilen biri yok mu?
  • İngilizce olarak OBT veya Final sürümde olan non-target sistemli bir oyun yok.

CBT bitti ancak Divine Souls, CBT'de olan Vindictus var. Bir de dediğin gibi laglı olan W3K.
  • The Chronicles Of Spellborn oyunu dikkatimi çekti. Hedef alarak pvp yapma olayı var. Videoları da hoşuma gitti. Ama aksilik o ki bu ayın sonunda oyun kapanıyormuş. Oyunun forumunda ddo ya geçelim gibisinden diyaloglar olmuş. Sanırım Dungeons And Dragons kastediliyor. Oyunu bilen, tavsiye eden varmı acaba?
  • Silkroad gibi bir sistemi olan bi oyun cok karısık sey olmasın ya :S PVP si sağlam olsun birde 4-5 türk olsa yeter :) FPS Scifi farketmez anime olmasın yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: apple26

Silkroad gibi bir sistemi olan bi oyun cok karısık sey olmasın ya :S PVP si sağlam olsun birde 4-5 türk olsa yeter :) FPS Scifi farketmez anime olmasın yeter

Guild Wars, Cabal Online, Sun Online
  • Guild wars deneme sürümü mevcut dimi global agendaya baktım sarmadı guild wars sararsa alıcam olmadı Hon alıcaz artık :D
  • Arkadaşlar içinizde mount and blade veya voyage century gibi tarihi içerikli oyun lar bilen biri var mı???Online olup olmaması önemli değil yeter ki tarihi içerikli olsun dil problemim de yok dediğim gibi sadece tarihi içerikli oyun arıyorum
  • şu netbook oyunlarından hiç biri sarmadı güzel oyun önerisi olan varmı netbook için özellikle
  • SUN online şu anki tüm f2p oyunlarını grafikleri ve oyun sistemiyle tokatlıyor
  • @mausmust
    The Chronicles Of Spellborn oyunu dikkatimi çekti. Hedef alarak pvp yapma olayı var. Videoları da hoşuma gitti. Ama aksilik o ki bu ayın sonunda oyun kapanıyormuş. Oyunun forumunda ddo ya geçelim gibisinden diyaloglar olmuş. Sanırım Dungeons And Dragons kastediliyor. Oyunu bilen, tavsiye eden varmı acaba?

ben tavsiye ederim kesinlikle eğer wow gibi çocuksu grafiklere sahip oyunları sevmiyorsan kesinlike gel ddo daha çok ağır ve karanlık temalı bir oyun
    şu an argonessen serverındayım ve iki tane türk guild var us serverında
    questler ve raidler acayip zevkli
    voice chat olduğundan party içi anlaşabilme daha iyi
    eğer soruların varsa çekinmeden sor
  • İlk lvldan itibaren aksiyon eğlence olan sıkılmayacağım kalabalık bir oyun arıyorum.
    SUN online nasıldır hiç denemedim önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sniper Rifle

İlk lvldan itibaren aksiyon eğlence olan sıkılmayacağım kalabalık bir oyun arıyorum.
    SUN online nasıldır hiç denemedim önerir misiniz?

Warhammer Online.
  • Tabiki öncelikle free olsun.
  • Sun zevklidir. Öneririm. Eskisi kadar kalabalık mı bilmiyorum ama.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.