Şimdi Ara

Oyun Öneri İstekleri & Sisteme Göre Oyun Tavsiyesi [ANA KONU] (110. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.857
Cevap
44
Favori
272.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • banada bir oyun tavsiye eder misiniz?Genel olarak strateji oynuyorum ama battlefield tarzı aksiyon olursa da deneerim.

sistemim intel core i5-3230M 2.6 ghz ram 6 gb amd radeon 7650 HD graphics belleğide 1 gb

evet oyun önerilerinizi bekliyorum.
  • Sistemim bu

Oyun Öneri İstekleri & Sisteme Göre Oyun Tavsiyesi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boşİnsan -- 8 Eylül 2013; 15:35:34 >

• -Pentium(R) Dual-Core
    -@3.06 GHZ
    -Ram 2 GB
    -32 Bit
    -Ekran kartı İntel(r) G41 Express Chipset 814 MB Şöyle Azcık Dramatik aksiyon oyunu önerirmisin Sistemim biraz Düşük Minimum Düzeydede oynayabilirim Yeterki kasmasın :)
  • arkadaslar vakit gecirebileceğim güzel eğlenceli bi oyun tavsiye edermisiniz

sistemim aşağida

Operating System
    Windows XP Professional 32-bit SP2
    CPU
    Intel Pentium 4 530
    Prescott 90nm Teknoloji
    RAM
    2,00GB Tek-Kanal DDR2 @ 333MHz (5-5-5-15)
    Motherboard
    Foxconn P4M900-8237A (Socket 775) 40 °C
    Graphics
    VW222 (1280x1024@60Hz)
    512 MBATI GeCube Radeon X1550 (GeCube/InfoTek)
    512 MBATI GeCube Radeon X1550 Secondary (GeCube/InfoTek)
    CrossFire Disabled
    Hard Drives
    149GB SAMSUNG SP1644N (ATA) 46 °C
    Optical Drives
    HL-DT-ST DVDRAM GSA-H62N
    MagicISO Virtual DVD-ROM0000
    DTSOFT Virtual CdRom Device
    Audio
    Realtek High Definition Audio
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!Serious!!

Beyler strateji-aksiyon-gizlilik gibi oyunlar lazım

Sistemim:

Ekran kartı:HD 7850 1GB GDDR5
    İşlemci:Amd fx4 3.6 ghz
    RAM: 4GB Kingston 1660 mhz

Önerilerinizi bekliyorum

Total War: Rome 2,Splinter Cell Blacklist,Spec Ops The Line
  • quote:

Orijinalden alıntı: epiglota

banada bir oyun tavsiye eder misiniz?Genel olarak strateji oynuyorum ama battlefield tarzı aksiyon olursa da deneerim.

sistemim intel core i5-3230M 2.6 ghz ram 6 gb amd radeon 7650 HD graphics belleğide 1 gb

evet oyun önerilerinizi bekliyorum.

Company Of Heroes 2
  • rpg oyun tavsiyeleri bekliyorum arkadaşlar eminim bir çok kişi skyrim önerecek skyrim pc kaldırırmı bilmiyorum bilgisayarım cok iyi bir bilgisayar değil. Ama dragon age originsi kaldırıyor low ayarlarda gothic 3 te aynı şekilde risen ı da lowda çalıştırıyor pc. Kısacası arkadaşlar çok iyi bir sistem istemeyen ( gidip high ayarlarda oynayacak halim yok low ayarlarda kasmasın yeter) hikayesi iyi olan türkçe yaması olan bir oyun arıyorum en önemlisi hikayesi iyi olsun ara ara geçen diyalogları kısa filmleri izlemeyi cok severim bknz dragon age dragon age gibi güzel kendine baglayan bir hikayesi olması önemlidir benim için.

Birde size drakensang the river of the time nasıl bi oyun sizce oynanmaya değermi yada divinity 2.

Sistem hakkında pek bilgim yok ama ram 2gb onu biliyorum dxdiag ekran kısmında yazanlarıda yazayım önerilerinizde bunuda dikkate alınız.

Ad: ATI radeon x1300/1550 series
    Üretici: Atı techologies Inc.
    Yonga türü:atı radeon grapchics processor(0x7143)
    Dac türü:Internal dac (400mhz)
    Yaklaşık top bellek:512.0mb
    Geçerli görüntü modu:1280x720(32bit)(75mhz)
    Valla cogu gereksiz gibi duruyor bilgilerin ama işe yarayacagını düşünüp dxdiagı copy paste yaptım resmen ^^
    Paylaş

• fps yada gta gibi laptopta oyun tavsiyesi sistem : 16gb ram gt 750m SLI i7 4700qm önerilerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim sisten; i5 işlemci 2.6 ghz
    2 gb nvidia geforce 420m ekran kartı
    4 gb ram
    windows 7 home premium
    tür olarak gerçek zamanlı strateji, savaş ...
  • Dell
    İ5 3210M
    4 GB RAM
    AMD HD7730M
    Oyun önerir misiniz?
  • Merhaba beyler. Arkadaşlarımla oynayabileceğim bir rpg arıyorum. Oyunda lan desteği olması lazım hamachi,tunggle vb programlar aracılığıyla bağlanıcaz. Oyun torchlight dır baldur's gate dir falan tarzı birşey olmasın. Dota oynar gibi oynamak istemiyorum oyunu skyrim,two worlds tarzı bir gameplayi olmalı. Dragon's Age 2 ye baktım biraz ama landan oynayabilir miyim anlamadım.
    Grafikler mümkünse çok kötü olmasın ama bizim arkadaşın x1650 si de açsın oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msnnsm -- 2 Ekim 2013; 20:38:44 >
  • fps yada gta gibi laptopta oyun
    tavsiyesi sistem : 16gb ram gt
    750m SLI i7 4700qm önerilerinizi
    bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abicim oyun tavsiyesi Alien Rage Savaş oyunu
  • ocb O kullanıcısına yanıt
    korku oyunu olarak OutLast var
  • İşletim Sistemi : Windows 7 Starter
    İşlemci : Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz (2 CPUs),~2.0GHz
    Ram : 2GB
    DrectX Sürümü : DirectX 11

EKRAN KARTI

ATI Radeon HD 5400 (2GB)

-------------------------------------------------------------------------------------

Oynayınca Hiç Sıkılmayacagım Bir Oyun Lazım Grafikleri Hd Falan Olmasada Olur Boyutu 8 gb yi Geçmesin Yani Canım Her Sıkıldıgında
    Oynayabilecegim Bir Oyun Lazım Mesela Bazen Bi Oyunu Kesintisiz 1
    Gün Oynuyom Canım Sıkılmıyo Diger Gün Oyunu Açasım Gelmiyo
    Böle Olmasın Her Zaman Oynayınca Zevk Alcagım Bişe Lazım ....
  • rica etsem bana şöyle içinde vahşi doğayı barındıran bir oyun söyleyebilir misiniz? hayvanları öldürerek geçinmek istiyorum,yani bir nevi hayatta kalma oyunu gibi bir şey.dayz iyi hoş ancak zombiler başıma dert oluyor ^^ gta v desen pc'ye çıkmadı zaten (ki gta v'te amaç hayatta kalmak değil )

var mı böyle bir oyun,en mantıklısı dayz mi yani? open world,doğayla iç içe olabileceğim bir şeyler arıyorum da denilebilir esasında.dağa tırmanmak,hayvan etleri ile geçinmek,yerleşim yeri inşa etmek falan filan olursa çok hoş olur.

(minecraft demeyin boşuna,çok denedim ancak hiç zevk alamadım o oyundan)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen1616

İşletim Sistemi : Windows 7 Starter
    İşlemci : Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz (2 CPUs),~2.0GHz
    Ram : 2GB
    DrectX Sürümü : DirectX 11

EKRAN KARTI

ATI Radeon HD 5400 (2GB)

-------------------------------------------------------------------------------------

Oynayınca Hiç Sıkılmayacagım Bir Oyun Lazım Grafikleri Hd Falan Olmasada Olur Boyutu 8 gb yi Geçmesin Yani Canım Her Sıkıldıgında
    Oynayabilecegim Bir Oyun Lazım Mesela Bazen Bi Oyunu Kesintisiz 1
    Gün Oynuyom Canım Sıkılmıyo Diger Gün Oyunu Açasım Gelmiyo
    Böle Olmasın Her Zaman Oynayınca Zevk Alcagım Bişe Lazım ....

Nerdeyse bütün özelliklerin benimle aynı :D

Bence oynaman gerek oyunlar ( ki ben oynuyorum ) : Dead İsland Riptide , Mafia II , Assassins's Creed ( 1 , 2 , Brotherhood , Revelations ) , The Godfather II , Hitman Absolution , GTA IV .. Daha aklıma gelmedi bu oyunlar sistemime yetiyor rahat rahat oynarsın :)

• Windows 7 ult.

Intel Core 2 duo cpu t7500 2.20ghz

1gb ram

atı radeaon hd2600

Hadi bunada oyun önerim bakalım :D Zevkli olan hertürlü oyun olabilir sims gibileri haric :D
  • Staratejinin de etki ettiği fps bir oyun arıyorum.Sistem şöyle:
    İşlemci:İntel İ5 2.50 ghz
    RAM:4 gb
    Ekran Kartı:Nvidia GeForce 410M
  • Arkadaşım Sana strateji web oyunu ve bilgisayara win 7 de denedim xp dede çalışabilir web oyunu ikariam
    veya grepolis en iyi tavsiye ettigim bilgisayar oyunu ise s2 son silah ve s4 league
    biraz eğlence istiosan at zarını kur şehrini oyna joygame de oyunlar var o oyunları tavsiye ederim
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.