Şimdi Ara

Oyun Muhabbeti: Bu Neslin En İyileri! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
1
Favori
31.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayrıca bir Allah ın kulu da Total War serilerinden bahsetmemiş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • abi ne diyosunuz ya ben red dead redemptionı ps kafede bitirdim. kendi konsolum yok. resmen taşındım ps kafeye. aylarca oynadım. son kısma yaklaşınca kayıtlarım filan gitti. öylelikle bitiremedim. yoksa bitiricektim şimdiye. hala konsol almayı ve ilk red dead redemption oynamayı düşünüyorum.
  • half life 2 serisi yok yani olmadı bu ama bu sizin kişisel listeniz orasına da karısamam :)
  • Half Life 2
  • Uncharted

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Masdera -- 17 Haziran 2012; 18:44:49 >
  • Bu neslin en iyi oyunları MGS4 ve Uncharted 2'di. Uncharted 2 en çok ödül alan oyundu hem 200 den fazla Goty, hem de diger ödülleri aynı anda aldı...
  • Benim halen oynadığım Medal Of Honor serisi ve elbette LOTR Battle for Middle Earth I

• listede olmayan benim sevdiğim birçok oyun var malesef. portal yok en başında listede, half life yok, mirror's edge de sıradışı oyunlardan dı benim listemde olurdu açıkcası. Roller coaster Tycoonda olabilirdi günümüzde pek tycoon oyunu kalmıyor ama roller coaster efsanedir.
  • BSC ekibi genç ve deneyimsiz. MGS4, Uncharted serisi, Gears of war serisi, God of war 3, halo, Demons souls, Dark souls, dead space, portal 2, Gran Turismo, Forza serisi gibi birçok oyunun olmaması ayıptır.

Hepinizin listesinde aynı oyunlar olmamalıydı.
  • Özellikle metal gear solid 4, killzone,Alan Wake ve mafia 2 yi de bekliyodum. Ayrıca L.A Noire in noir havası ve detektiflik hissi de gayet güzeldi.
  • Üşüyoruz Erdinç reyiz
  • HALF LIFE 2 önceki neslin oyunu! :/
  • Hani the Darkness 2 = ((((((((((((( ?????????????????????????????

• SNAAAAAAAAKEE

Nasil olmaz yaaaav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mj 23 -- 17 Haziran 2012; 20:33:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BC2 hakkında aylardır söylediklerimizin sonunda böyle bir videoda dile getirilmesini alkışlıyorum. Adamsınız. BC2 forever.

• budur işte ya sonunda. çok özledik oyun muhabbetini nerdeydiniz ya hele korku oyunları muhabbetiniz yokmu tadı hala damagımda

• çok güzel bsc süper fırsat olunca izleyecem mutlaka
  • NFS Underground, Underground 2 ve Most Wanted, Crysis 1 ve Dead Space 1 ve 2 benim hayatımın oyunları. Hiçbir oyuna değişmem.

• HALF LIFE 2
  • god of war 3 yok ya nasıl olmaz :S
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.