Şimdi Ara

OYUN LEPTOPU TAVSİYESİ Max 5000 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bana oyunlarda ultra özelliklerde ve full çözünürlükte kasmayacak yeni nesil laptop lazım önerilerinizi bekliyorum maximum 5000 tl

• http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=463519&kat=6453&lang=tr-TR

Güle güle kullan dostum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezer1578

http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=463519&kat=6453&lang=tr-TR

Güle güle kullan dostum.

Çok saol dostum önerin için güzel laptop hatta %90 bunu alıcam
  • karabelamert99 K kullanıcısına yanıt
    Aynı ürün msi gt70 gtx880m li modelinde 7bin tl ye yakın. Rica ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezer1578

Aynı ürün msi gt70 gtx880m li modelinde 7bin tl ye yakın. Rica ederim.

veya monster almaktan vazgeçtim şimdi incelemelerine baktımda dış görünüşü bana göre berbat ve aşırı kalın gibi geldi msı daha güzel gibi gözüksede biraz daha pahalı ve monstere göre performansı daha düşük ama monster almayı düşünmüyorum artık saol yardımların için
  • bide son önerdiğin leptop güzelde biraz pahalı dediğim gibi 5000 tl maximum bildiğin varsa önerilerini beklerim güzel msı bilgisiyarları max 5000 TL olan
  • Asus roglara bak suan istanbul bilisimde var mesela tasarımı bence gamebooklarin icinde ki en iyi tasarinlardan biri onun haricinde 5000 tl butcen varsa kasa toplamani tavsiye ederim kasadan alacagin performansin yarisi gamebooktan alacagin performans. Ayrıca degisen teknolojiye surekli ayak uydurabilmende cabası. Pc yi tasimiycaksan masaustu topla kafana göre ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: ImMaster

Asus roglara bak suan istanbul bilisimde var mesela tasarımı bence gamebooklarin icinde ki en iyi tasarinlardan biri onun haricinde 5000 tl butcen varsa kasa toplamani tavsiye ederim kasadan alacagin performansin yarisi gamebooktan alacagin performans. Ayrıca degisen teknolojiye surekli ayak uydurabilmende cabası. Pc yi tasimiycaksan masaustu topla kafana göre ;)

saol önerin için ama malesef laptop lazım
  • karabelamert99 K kullanıcısına yanıt
    O zaman dediğim gibi rog serisine bak güzeldir onlar :) istanbulbilisim den bulabilirsin

• Tamam hocam cok saol

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.