Şimdi Ara

Oyun Laptopu İçin Soğutucu Önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haftasonu şu laptopu aldım :http://www.sanalmarketim.com/msi-ge72-6qf017tr-apache-pro-core-i76700hq-8gb-128gb-ssd-1tb-gtx970m-173-full-hd-win-10/p_62589/

Henüz elime geçmediği için ısı değerlerini tam bilmiyorum ancak laptoplarda bir soğutucu elbette şart. 150 lira civarına kadar iyi bir soğutucu önerisi alabilir miyim? ( Not = Laptop 17.3 inç)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam aldın mı soğutucu ? Benimde 17.3'lük var, maalesef zor bulunuyor tam oturan boyutlarda soğutucu. Aldıysan tecrübelerini paylaşır mısın,şu an ki soğutucum bozuldu yenisini almam gerek
  • kaça aldın hocam laptopu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ankaragucu1910

Hocam aldın mı soğutucu ? Benimde 17.3'lük var, maalesef zor bulunuyor tam oturan boyutlarda soğutucu. Aldıysan tecrübelerini paylaşır mısın,şu an ki soğutucum bozuldu yenisini almam gerek

http://urun.n11.com/laptop-sogutucu/zalman-zm-nc3-notebook-sogutucusu-P19028827?cid=604001&gclid=CNucuJqNjtICFUI_GwodtXAGJw&gclsrc=aw.ds Aldığım soğutucu bu. Pek fazla araştırma imkanı bulamadım ama herkes Zalman'dan memnundu.Fakat benimkisi tek fanlı,aldıktan sonra öğrendim ki 2-3 fanlı olması çok daha yararlı olurmuş :) . Ben gene de memnunum,laptop kasma yapmadığı için aradaki fark fazla gözle görülemiyor fakat ilk aldığım zaman laptopun kendi fanlarından aşırı ses çıkıyordu,şimdi o kadar çıkmıyor gibi(ya da ben alıştım :P). Bu da sanırım soğutucunun laptopu biraz rahatlattığını gösteriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: infra_dark

kaça aldın hocam laptopu

5800'e aldım. Yılbaşı indirimlerinde vatanda 970m ekran kartlı laptoplar çok daha ucuzdu fakat idnirime girer girmez kapmışlar onları yetişemedim . Ben burdan aldıktan bir kaç gün sonra da aynı bilgisayarı 4900'e gördüm.Şans işte :D
  • Hayırlı olsun hocam bende flaxes marka 5 fanlı bir şey aldım 17.3 e rahat oldu güzel şimdilik memnunum.Fiyatları aynı 90 civarı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.