Şimdi Ara

Oyun indirdim kuramıyorum lütfen yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba Cossacks Europen War oyununu indirdim 7 part halinde rar dan çıkardım buraya kadar hiç bir sorun yaşamadım rar dan; dvn-cew.bin (584MB), dvn-cew.cue (967bayt), dvn.cew.svf (2.88 KB) isimli 3 parça çıktı. Üzerlerine tıkladığımda bunların hiçbiri açılmıyor. Uyarı geliyor uygun program seç diye.

Ne yapmalıyım ?

Arkadaşlar haftalardır bu oyunu arıyorum hiç bir yerde bulamadım sonunda bir site bulup indirdim ve böyle bir sorunla karşılaştım yardım ederseniz çok sevinirim.
    şimdiden çok teşekkürler...

• Deamon tools yardımıyla açmayı dene.
  • quote:

Orjinalden alıntı: büyük adam

Deamon tools yardımıyla açmayı dene.

Tamam büyük adam bi deneyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: büyük adam

Deamon tools yardımıyla açmayı dene.

kardeş denedim olmuyo oyunu bilgisayara kurma aşamasındayım kurulmuyo ilk defa oyun indirdim internetten biraz cahilim yokmu yol gösterecek?
  • Alcohol ile sanal disk oluştur ya da nero ile cd ye çek
  • quote:

Orjinalden alıntı: NeutralZone

Alcohol ile sanal disk oluştur ya da nero ile cd ye çek

Kardeş öncelikle cevabın için sağol biraz cahilim bu konularda nero ile yazarken ekstra bişey yapmamız gerekiyomu ? normal veri cd'si yarattan yazdırsak olur mu ?
  • Daemon Tools'ta dvn-cew.bin (584MB) dosyasını mount edeceksin yada Nero ile image yazdıracaksın data diski değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: O.z.X

Daemon Tools'ta dvn-cew.bin (584MB) dosyasını mount edeceksin yada Nero ile image yazdıracaksın data diski değil.

O.z.X kardeş Daemon Tools un son sürümü var ama kullanmayı bilmiyorum Daemon Tools un masa üstündeki kısa yoluna tıklıyorum bişey olmuyo dvn-cew.bin (584MB) dosyasına Daemon Tools ile birlikte aç dedim yine olmadı. hata veriyo. sizlere göre basit bir iş ama insanbilmeyince yapamıyo detaylı bir şekilde anlatırsan çok sevinirim bu mount yapmayı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: demiray68

quote:

Orjinalden alıntı: O.z.X

Daemon Tools'ta dvn-cew.bin (584MB) dosyasını mount edeceksin yada Nero ile image yazdıracaksın data diski değil.

O.z.X kardeş Daemon Tools un son sürümü var ama kullanmayı bilmiyorum Daemon Tools un masa üstündeki kısa yoluna tıklıyorum bişey olmuyo dvn-cew.bin (584MB) dosyasına Daemon Tools ile birlikte aç dedim yine olmadı. hata veriyo. sizlere göre basit bir iş ama insanbilmeyince yapamıyo detaylı bir şekilde anlatırsan çok sevinirim bu mount yapmayı...

Sağ altta deamon tools'un simgesi vardır.Ona sağ tıkla mount image gir o dosyayı seç

• Arkadaşlar hallettim sayenizde herkese teşekkürler ...
  • arkadaşlar torrentden red alert 2yi indirdim ve içinde cd1 olan dosyayı rarlı iken çıkarttım ve içinde autorun setup read me diye normal dosyalar var.

şimdi de diamond tollsu indirdim kurdum free olarak ama nasıl ayarlayıp bunu cd gibi göstercem ona, buarada türkçe indirdim, yardımlarınızı bekliyorum
  • gerek kalmadı 2saattir kimse yanıt vermedi ama google imdada yetişti sonunda virtual drive ile buldum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.