Şimdi Ara

OYUN için Ses Kartı Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Oyun için özellikle cod4, bc2, mw2 ve cs 1.6 tarzı oyunlar için üst seviye ses kartı aramaktayım. Hali hazırda elimde steelseries 5h v2 ses kartı mevcut. Yeni ve daha üstün bir güncellemeye gitmeyi düşünüyorum ses kartında. Ses kalitesi ve oyun performansı olarak beni tatmin edecek bir model arıyorum.

Kulaklığım Sennheiser PC350, bildiğiniz üzere ses kartı ile satılmayan bir kulaklık. Üst seviye oyunculara hitap ediyor.

Aklıma gelen ilk modeller Creative Soundblaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro veya Asus Xonar Serileri.

Sizlerin fikirleri nedir, asus xonar serisi bu x-fi titaniumlara kafa tutabilecek kapasitedemi acaba. Asus daha ekonomik ama kalite olarak creative'e ses konusunda kafa tutuyor sözlerinin aslı varmıdır.

Teşekkürler

m

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maaregas -- 13 Temmuz 2010; 13:20:12 >

• X-FI TITANYUM

ASUS XONAR

hangisini alırdınız, oyun için alıyorum.

kafayı yiyecem arkadaşlar, kimse oyun davalarından çakmıyormu forumda, 6 saat oldu yorum yok kimseden

titanyum pro'lara baktımda bütçemi aşıcak gibi duruyor.

yorumlara göre bir tanesini alacağım.

150-200 civarı en iyi ses kartları bunlarmıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maaregas -- 12 Temmuz 2010; 18:46:12 >

• Asus Xonar kullanıyorum, muhteşem sesler çıkıyor. BC2'de duyma yani. Çok iyi bir ses kartı, tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.