Şimdi Ara

OYUN HİKAYESİ [bilen anlatır eğer iki gün içinde anlatmazsa birsonrakine geçer]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
2.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk önce ben anlatıyorum ilk bilen anlatacak

diablodan sonra rpg türünün gelmiş etkileyici oyunlarından bir tanesidir 3d people tarafından hazırlanan yapım bir çok özelliğiyle ilgi çekiyor
    oyundaki hikayede tanrı ölmüştür ve dinlerin birbirlerine karşı verdiği bir savaş başlamıştırkimileride tanrıyı geri canlandırma çabasındadırlar.bizde
    bu savaş içerisinde hayatta kalmaya çalışan ve işleri biraz olsun düzeltmek isteyen bayan karekteri canlandırıyoruz oyunun en önemli özelliğinden bir tanesi dreamworlde geçiş olayıdır bununla birlikte etraf sis alıyor ve civarad ruh ve hayalete benzer yaratıklar dolaşıyor

buyrun işte yazdım arkadaşlar bilin sizde istediğiniz oyunu hikayesini yazın

• www.knightonlineword.com 'da knight'ın hikayesi yazıyo
  • dostum bunun konuyla ne ilgisi var ben onu anlamıyorum da herhalde oyunun adını bulamadın
  • bulamadınızmı oyunun adını oooo
  • KULT
  • Evet dogru bildin
  • quote:

Orjinalden alıntı: neuro

KULT

kult u evetsıradaki oyun hikayesi anlatma sende kolay gelsin
  • anlatmamış o zaman ben anlatıyom maçsevererin beklediği bir oyun bazen topuna balon gibi bazen de süper dediler kolay bi soru
  • quote:

Orjinalden alıntı: devil eren

anlatmamış o zaman ben anlatıyom maçsevererin beklediği bir oyun bazen topuna balon gibi bazen de süper dediler kolay bi soru

BaloonManzuhaaha böle bi ounu daha önce görmedim galba
  • quote:

Orjinalden alıntı: AlchollicA

quote:

anlatmamış o zaman ben anlatıyom maçsevererin beklediği bir oyun bazen topuna balon gibi bazen de süper dediler kolay bi soru

BaloonManzuhaaha böle bi ounu daha önce görmedim galba

HEhehe..Balonman olabilir anca o isim geliyor akla..

• Yeni bir oyun ha! İyi...

Öbürü nerede bu arada yahu??
  • bildiniz balon man hahahaha
  • quote:

bildiniz balon man hahahaha

• Her öldüğünde tekrar dirilmeye mahkum bir adamın yitirdiği hafızalarını keşfetmeye çalıştığı oyun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: fifo

Her öldüğünde tekrar dirilmeye mahkum bir adamın yitirdiği hafızalarını keşfetmeye çalıştığı oyun?

half life :D

salladım
  • Planescape Torment, belkide Revenant'tır bilemiyorum her ikisinde de durum öyleydi.
  • quote:

dostum bunun konuyla ne ilgisi var ben onu anlamıyorum da herhalde oyunun adını bulamadın

EWET BENDE ANLAMADIM....
    GEREKSİZ KONUSSMAYALIM
  • quote:

Orjinalden alıntı: SolidRock

Planescape Torment, belkide Revenant'tır bilemiyorum her ikisinde de durum öyleydi.

Planescape evet.
  • cafenin tuvaletinde kendinden geçip suçsuz bir adamı öldüren ve sonrasında hayatı zindana dönen bir adamı anlatan oyun?
  • fahrenheit (salladım)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.