Şimdi Ara

Oyun Hataları , Sorunları ve Çözümleri. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Evet arkadaşlar sorunum bu metin2'ye bilgisayarıma format atmadan önce girebiliyordum ama attıktan sonra girmeye çalıştığımda dırrrrrrrrrr diye bir ses geliyor ve bilgisayar resetleniyor.Güncellemelerim tamam Service pack 3 Framework 4 vs.vs. yardım edebilecek olan var mı ?
  • Up
  • Güncel...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KlavyedeF13

Evet arkadaşlar sorunum bu metin2'ye bilgisayarıma format atmadan önce girebiliyordum ama attıktan sonra girmeye çalıştığımda dırrrrrrrrrr diye bir ses geliyor ve bilgisayar resetleniyor.Güncellemelerim tamam Service pack 3 Framework 4 vs.vs. yardım edebilecek olan var mı ?

Diğer oyunlarda da bilgisayarınız reset atıyor mu?
  • Hayır.
  • Bilgisayarım'a sağ tıklayıp özellikler seçeneğine tıklayın. Yukardan Gelişmiş yazan yeri seçin. Altta başlangıç ve kurtarma yazan yerdeki ayarlar bölümüne girin. Sistem hatası bölümünde otomatik yeniden başla seçiniğini kaldırıp tekrar deneyin reset atacak mı?
  • Bu sefer de mavi ekran hatası verdi neden böyle oluyo anlamıyorum ya pc'me format attıktan sonra böyle oldu yardım edin :(
  • Peki, eski konumundayken oyunun yüklü olduğu klasörü C'den D'ye yükleyip deneyin.
  • Tamam yarın denerim ilginiz için teşekkürler :)
  • Hayır olmuyor başka bişey varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KlavyedeF13

Hayır olmuyor başka bişey varmı ?

Nasıl bir hata veriyor ?
  • Hata vermiyor şöyle anlatayım oyunu açıyorum az birşey ilerliyorum kesiyorum falan sonra donuyo dırrrrrrrrrrrr diye bi ses geliyo ondan sonra reset atıyo bilgisayar bazen de mavi ekran.
  • arkadaşlar çarımın şifresini değiştirmek istiyorum ama msn ye şifre değiştirme linki glemiyor ne ypamam lazım güvenli gönderenlere ekledim hala olmuyor
  • @KlavyedeF13: Size özel mesaj ile açıklamaları göndereceğim. Eğer sorunu halledebilirsek burada nasıl düzelldiğini açıklarız, aynı sorunla yaşayan kişilerinde yararlanması için. Konuyu yanlış bilgilerle bozmayalım.
    @gardanadam: Açtığınız konuya mesaj gönderdim.
  • beyler exeye tıkladığım zaman bu hatayı alıyorum neden acaba sistem özelliklerim oyunu kaldırır
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.