Şimdi Ara

Oyun f2p olucak burda kimse yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunda türk bulamamaktan korkuyorum şu aralar

• Yabancilarla kaynas bosver =) hir kavga gürültü bizimkilerin oldugu yerdE :D
  • arklar oyuna gıremıyorum bayadır oynamadığım ıcın patch atlamıyo ama her ay para oduyorum bedawa yapıyolarmıs kac para cartel param olcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Walerion

Oyunda türk bulamamaktan korkuyorum şu aralar

Tomb of Freedon Nadd adlı serverda iki tarafta türkler var generalden seslen biri cevap verir heralde, ama fazla türk bulamazsın.
  • mork senın kac para kartelın var
  • Daha F2P olmadı ki, olunca daha rahat bulursun.
  • F2P bildiğiniz şekilde değildir, kısıtlama çok F2P ayrıtılarını ilk okuduğumda gülmüştüm, denemek için indiren kişiler dikkat etsin derim.
  • Angut ötesi işler yapıyorlar. Star Wars' u EA' e verirsen böyle olur. Ticaret zihniyeti tamamen. EA' de gizli bir mason türk var. Biliyorum ben :D Yüksek ihtimalle de pastırması meşhur ilimizde doğmuş kendisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vulthar

Angut ötesi işler yapıyorlar. Star Wars' u EA' e verirsen böyle olur. Ticaret zihniyeti tamamen. EA' de gizli bir mason türk var. Biliyorum ben :D Yüksek ihtimalle de pastırması meşhur ilimizde doğmuş kendisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vulthar

Angut ötesi işler yapıyorlar. Star Wars' u EA' e verirsen böyle olur. Ticaret zihniyeti tamamen. EA' de gizli bir mason türk var. Biliyorum ben :D Yüksek ihtimalle de pastırması meşhur ilimizde doğmuş kendisi.

• Uplayalım bende düşünüyorum başlamayı , türkler toplansın bir serverda.
  • Bende indiriyorum şuanda aksam yada yarın sabah iner. Bakalım nasılmış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.