Şimdi Ara

'Oyun düştü', 'Malum yerde' ifadeleri neden yasak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konsol forumlarında bu ifadeler sıkça geçiyor. Herhangi bir link vs paylaşımı olmadığı halde "oyun düştü" veya "oyun malum yerde" ifadeleri neden yasak? Üstüne basarak tekrarlıyorum; mesaj içeriğinde kopya oyunun nereden tedarik edilebileceğine dair herhangi bir bilgi verilmezken, neden bu ifadelerin kullanılması yasak? Sakıncası nedir? Yetkili bir ağızdan doyurucu bir açıklama bekliyorum.

• sinema topiclerinde her türlü link bile paylaşılıyor ama xbox topiğinde "düştü" kelimesi geçen cümle bile sorgusuz sualsiz siliniyor..
    @slicer'in de değidiği gibi, kimse korsan uygulamaların içeriğinden ve nasıl yapılacağından bahsetmediği halde HİTLER kafasıyla siliyorsunuz mesajları..

aynı forum içerisindeki farklı topiclerdeki bu 180 derece zıt uygulamanın sebebi nedir?

lütfen açıklama bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nobetci eczane -- 15 Mayıs 2010; 2:51:10 >
  • ve lütfen en kısa zamanda açıklama bekliyorum. biz kullanıcılar bu forumu önemseyip sahipleniyorsak sizin de bizim mağdur olduğumuz konuları ciddiye almanızı temmenni ediyoruz
  • sinema bölümündeki konularda link paylaşımı falan yok..
  • http://forum.donanimhaber.com/m_4473880/tm.htm

Oyun Bölümü Kuralları'nda ÖNEMLİ başlıklı bölümü okursanız neden bunlara izin vermediğimizi anlayabilirsiniz.
  • ya bırakın bu işleri ya. neyin ne olduğu açıkca belliyken ezberden cümlelerinizle gelmeyin... link kopyala kuralları oku.. bu mudur yani cevap verme şekliniz ???

"siz kuralları ihlal etmiyorsunuz aslında ama biz silmek zorundayız çünkü başka türlü para kazanamayız" diyemiyorsunuz ..

saygılar.. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps: bu postu da çatır çatır sorgusuz sualsiz sileceksiniz eminim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nobetci eczane -- 16 Mayıs 2010; 3:41:59 >
  • 1- Burada görev yaparken para kazanmıyoruz.
    2- Link verdiğim konudaki açıklamaları zaten üyelere yapıyoruz. Yani cevabı verilmiş bir soruyu tekrar sorarsanız elbette sizi o cevaba yönlendirmek en mantıklısıdır.
    3- O kadar emin olmanıza rağmen mesajınız silinmedi ve cevap verildi.

Forum işleyişi hakkında bilgi sahibi olmadan bu derece saldırgan mesajlar atmanız gerekmiyor. Hele ki daha çok yeni(!) bir üye iken.

İyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nobetci eczane

ya bırakın bu işleri ya. neyin ne olduğu açıkca belliyken ezberden cümlelerinizle gelmeyin... link kopyala kuralları oku.. bu mudur yani cevap verme şekliniz ???

"siz kuralları ihlal etmiyorsunuz aslında ama biz silmek zorundayız çünkü başka türlü para kazanamayız" diyemiyorsunuz ..

saygılar.. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps: bu postu da çatır çatır sorgusuz sualsiz sileceksiniz eminim..

sanırım 10 günlük üyesiniz üye olurken karşına forum kuralları yazan bir metin vardır kurallara uyacağına dair kabul ediyorum seçeneğinden sonra üyelik işlemlerini yapıyorsunuz okumadan mı üye oldunuz?
    Not:forum şartlarını okusan da okumasanda şartları kabul etmiş sayılırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 16 Mayıs 2010; 13:07:24 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.