Şimdi Ara

OynuYORUM: Minecraft (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
5
Favori
55.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HeLLsTeR

Şu oyunun neyini seviyorsunuz anlamadım. Grafikler iğrenç ötesi. Bebe oyunu :D

Adminler lutfen sunu banlayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biri açsın da oynayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanh45

quote:

Keşke her şey gerçekten grafik anlamına gelseydi.Şu oyun call of duty veya gta serisilerinden daha fazla şey ifade ediyor.Ultima online'da öyle tabi ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ve tanrı onu yarattı

quote:

Orijinalden alıntı: hakanh45

quote:

Keşke her şey gerçekten grafik anlamına gelseydi.Şu oyun call of duty veya gta serisilerinden daha fazla şey ifade ediyor.Ultima online'da öyle tabi ^^

O senin zevkin. cod ve gta serilerinin yanında bana göre fıs kalır o oyun :D E tabi kendi fikrimi söylüyorum. Seviyorsanız oynayın.

• Zevk değil ki tamamen ön yargı.Şu kötü grafikli oyunlara şans tanısan "Aha yıllarca mal gibi şunları oynamışız fakat bunların içinde bambaşka bir dünya varmış(ayrıntı)" diyerek müptelası olacaksın ama yok işte insan grafik bağımlısı olunca

Mesela gta 4 rahatça oynayabilecek bir bilgisayarım var fakat hala bilgisayar da yüklü olanlar

Ultima Online
    Transport Tycoon
    Minecraft
    Victoria 2 (Bu yeni nesil oyunlardan fakat sen açıp baksan kapatmanla bir olur.Halbu ki oynadığım en iyi strateji oyunlarından bir tanesidir zaten paradoxun oyunu)
    Never winter nights
  • Offf o tycoonlar yokmu be dehset

• FeearlesSCraft22 sifre 123 hamachili emek server ip 25.102.231.182 bekleriz iyi eglenceler
  • IP: 25.156.255.245

Bukkit - Survival - Pluginli
  • birisi bana minecraft haritası gönderebilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teslaman

quote:

Orijinalden alıntı: VeilOfFire

Yahu tamam iyi güzelde bu oyunun ilk 10'da olması çok ama çok anlamsız. Onca oyun varken bu oyunu koymak. Hala sinirim geçmedi bu oyunun ilk 10'da olmasına

Oyunun ilk 10'da olması bence de yanlış. İlk 3'de olması gerekirdi.

katılıyorum
  • benlen minecraft oynuycak varmı lütfen tek oynayınca canım sıkılıyor
  • beyler hamacılı hamacsız 1.2.5 serveri olan varmı olan olursa eklesın fb.com/emre.b.kocum
  • onooooo
  • bence grafiğiğe 8.8 yanlış bir seçim ama bu işin uzmanısınız siz daha iyiy bilirsiniz
  • çocklar yardııım.oğlum mine craft oyunu istiyor nerde bulurum yardım edin
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Ve tanrı onu yarattı<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: hakanh45<br> <br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: HeLLsTeR<br> <br> Şu oyunun neyini seviyorsunuz anlamadım. Grafikler iğrenç ötesi. Bebe oyunu :D<br> </blockquote><br> Adminler lutfen sunu banlayin<br> <br> </blockquote><br> Keşke her şey gerçekten grafik anlamına gelseydi.Şu oyun call of duty veya gta serisilerinden daha fazla şey ifade ediyor.Ultima online'da öyle tabi ^^<br> </blockquote><br> O senin zevkin. cod ve gta serilerinin yanında bana göre fıs kalır o oyun :D E tabi kendi fikrimi söylüyorum. Seviyorsanız oynayın.

Şunu bilin ki bu oyunu "bebeler" oynamaz.

• Xbox 360 kutulu versiyonu HDD'ye yükleme şansımız var mı? Öyle bir seçenek çıkmıyor.

• arkadaşlar ben çok oyunculu yapmıştım isterseniz oynayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

arkadaşlar ben çok oyunculu yapmıştım isterseniz oynayalım
    bEN OYNARIN 1.7.10 MU SURUM 1.7.10 SA HAMACHİ AD ŞİFRE BİDE IP VER
  • Bu minecraft oyununu neden bu kadar tutuyorlar anlamadım. buradan oynadım birazhttp://www.dusoyun.com/minecraftoyna ama bir şey anlamadım açıkçası.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.