Şimdi Ara

Oynamayı en çok sevdiğiniz Hero hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
35
Cevap
3
Favori
1.776
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Diğer Free to Play Oyunlar >> Heroes of the Storm >> Oynamayı en çok sevdiğiniz Hero hangisi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1146 Mesaj
    Oynamayı en çok sevdiğiniz Hero hangisi?
    hero adını ve kısa da olsa nedenini yazabilirsiniz arkadaşlar..

**

Ben en çok Li-Ming seviyorum.
    takım için faydalı, teleport ile kaçış yeteneği var, hasar oranı oldukça iyi, combo yapılabiliyor ve female bi karakter :D

**

(not: konu King Varian patchinde açılmıştır. ileride nerf, rework vs olabilir Hero'larda)

|
    |
    Oynamayı en çok sevdiğim hero Jaina.
    En sevdiğim özelliği ise yapıcaklarının sınırı olmaması düzgün atılan bi ulti ile penta atma ihtimali bile var. Bir anda oyunun seyrini değiştirebilecek kapasitede bi hero. Ayrıca pasifi sayesinde hem kaçarken hem kovalarken etkili.
    Kael'thas. Warcrafttan beri hayranıyım zaten kombosunu yapmak da ayrı hoşuma gidiyor kendimi piyano çalıyormuş gibi hissediyorum, rakip de şiir gibi ölüyor. Bi de tabii ki https://www.youtube.com/watch?v=2BTDVnEMGN0
    |
    |

CPU: AMD Ryzen 5 1600 MOBO: Gigabyte AB350-Gaming 3 RAM: GSKILL TridentZ RGB DDR4 3200MHz CL16 2x8GB GPU: Palit GTX 1060 JetStream 6GB 192Bit HDD: WD Caviar Blue 1TB SSD: Samsung 860 EVO 250GB PSU: FSP Hydro 600W 80 Bronze CASE: Phanteks Eclipse P400S Monitor: Asus MG248QR 24' 1ms 144Hz Mice: Corsair M65 PRO Keyboard: Corsair K70 LUX Red LED

• Emekli Yönetici
    1986 Mesaj
    Gul'dan
    Corruption vurdu mu hiç şansı yok rakibin. Hele 16 dan sonra çok üzücü.
    Bir artısı da her haritada oynanabilir hero (Braxis dahil)

----
    Bir de Murky
    Çok sinir bozucu. Tank da olabiliyor assasin de. Fight'ın ortasına girip ortalığı karıştırabiliyor. Tek başına oyun bitirebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoK -- 19 Kasım 2016; 23:35:21 >
    |
    |
    Abathur
    Sebebi zor olması hata kabul etmemesi.
    Bir de zeratul
    Rogue oynuyormus hissi vermesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Oynamayi en cok sevdigim hero Azmodan . Her ne kadar erken oyun safhasinda gerek cok mana kullanmasi gerekse hero damagesinin az olmasi sebebiyle biraz eksik kalsada pasifi Azmodanin en iyi silahi. Yanliz pusher build secerseniz genelde kufur yiyorsunuz bastan diyeyim :)

Ayrica hikayesini en sevdigim ve oynayisinida Azmodana yakin derecede sevdigim Chen var tabiki :)
    |
    |
  • Teğmen
    152 Mesaj
    OP gnome Chromioe
    |
    |
    4003 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cwsnake25

Kerrigan ilk günden beri hemde

benim en sevdiğim hero değil ama kesinlikle en keyif veren herolardan olduğuna katılıyorum. hele o kombo tam olarak tuttuğunda çok büyük haz duyuyorsun yani inkar edilemez.

- MSI GT72 2QE Dominator Pro Kullanıcısı -
    Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX980M 8GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
    Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi
  • Binbaşı
    1146 Mesaj
    Aralık-2016 tarihiyle
    favori herom: Ragnaros
    yok böyle bişey :)))
    |
    |

şu aralar gram zevkmiyor oyun fps saçmalığı yüzünden iyi bir sisteme rağmen fps sıkıntısı çekmek. daha önce olmayan sıkıntının yeni başlaamış olması yüzünden o kombo bile istemiyor canım :D ama w-e kombosu op yalan yok bide güzel build ile q spam hp+mana+pasif çok op hero bakma :D
    |
    |
    sroad kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam fps sıkıntısı sanırım sizle alakalı bende pek bir sorun yok çünkü. oyunda ara sıra sıkıntılar oluyor bazen 1 gün falan anormal fpsler oluyor ama genel olarak sıkıntı yok şu günlerde.

bu arada kerrigan kesinlikle op falan değil eğer karşıdaki adam biraz akıllıysa kombodan kaçabilir ve bu da kerriganın anında bitmesi anlamına geliyor. malum dmg çok olduğu gibi cooldownlar da çok ve tutturamayınca epey beklemek zorunda kalıyorsun o sürede de zaten biraz kırılgan bir hero olduğundan anında ölebilir yani.
    |
    |
    cwsnake25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX980M 8GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
  • Yüzbaşı
    609 Mesaj

en son ne oldu bilmem ama ben oynadfığım zamanlarda kombo tutmasa bile q ile kaçıyor idik değiştimi bilmem vs vs ama fps yüzünden gene bıraktım zaten aq çok saçma bir sorun
    |
    |

yok q olayı değişmedi de yine de zor sonuçta o şekilde kaçmak. yakınlarda kimse yoksa sıkıntı oluyor. cd de sıkıntı.
    |
    |
    cwsnake25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    609 Mesaj

anladım ancak dediğim gibi fps yüzünden oyunu bıraktım :D q build kasınca aslında kolay oluyor idi bence talent olayı değişmiş olabilir çünkü teeee ne zamandan bahsediyorum ben
    |
    |

Bencede su an icin burst damage olarak ve pasif ozellik olarak Jaina cok iyi. Jaina`dan sonra oynamasi en zevkli Kael'thas ve li ming geliyor bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AekfrosT -- 4 Şubat 2017; 4:7:8 >
    |
    |
    fordexos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Zeratul kaçması kolay ilerleyen seviyelerde güzel damage'ler vuruyor
    |
    |
Reklamlar
son dakika
haberler
üniversite
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.