Şimdi Ara

Ovi Dükkan v2.0 (Dünyada İlk Olan Windows Tabanlı Ovi Client'ın 2. Sürümü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
3.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar.Ovi Dükkan v1.0'ı Yayınlamamın Üzerinden Kısa Bir Süre Geçmesine Karşın Sizlerden Aldığım Gerek Özel Mesajlar,Gerek E-Mailler vb Geri Bildirimler Çok Olumlu Oldular.Ve Uzun Uğraşlar Sonucu Ovi Dükkan v2.0'ı Tamamlamış Bulunuyorum.Bu Sürümde Öncekinde Yaşanan Belirgin Sorunlar Giderilmiştir.Güle Güle Kullanın...

Bu Sürümde Eklenen Özellikler.
    1-)Telefon Modelleri Arasında Sorunsuz Bir Geçiş.
    2-)71 Adet Nokia Telefona Destek.(Zamanla Piyasaya Çıkan En Yeni Telefonlar Güncellemelerle Dahil Edilecektir. )
    3-)Yenilenmiş Arayüz.
    4-)İngilizce Dil Desteği
    5-)Sorunsuz Anlık Güncelleme Desteği.
    6-)Cookie vb Sorunların Giderilmesi.

Ekran Görüntüsü

Ovi Dükkan v2.0 'ı Kendi Resmi Sitesinden İndirebilirsiniz.
    http://www.firatozturk.tk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serfirsoft -- 30 Haziran 2010; 12:35:47 >

• cehaletimi mazur görün ama bu programı kısaca açıklarmısın? verdiğin linkteki açıklamaları okudum tabi ki ama daha açık olacak şekilde izah etmen mümkün mü? bir de indirdikten sonra ne yapmamız gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: slhztprk

cehaletimi mazur görün ama bu programı kısaca açıklarmısın? verdiğin linkteki açıklamaları okudum tabi ki ama daha açık olacak şekilde izah etmen mümkün mü? bir de indirdikten sonra ne yapmamız gerekiyor

Program, Normalde Ovi Üzerinden Bilgisayara İndirilemeyen(Sadece Telefona İndirilebilen) Programları Bilgisayara İndiriyor.
    İndirdikten Sonra Kurmalısınız.Daha Sonra Telefonunuzu Listeden Seçtikten Sonra Kullanabilirsiniz.
  • oyunları jad olarak indiriyor pc me ama telefona kuramıyorum .internete bağlanılsınmı diyor hayır diyorum iptal ediyor.nasıl halledebiliriz bunu .tel 5230
  • quote:

Orijinalden alıntı: kinetik

oyunları jad olarak indiriyor pc me ama telefona kuramıyorum .internete bağlanılsınmı diyor hayır diyorum iptal ediyor.nasıl halledebiliriz bunu .tel 5230

Oyun Kurulurken İnternet Bağlantısı İstiyor Olabilir.Eğer İstemiyorsa İnternetsiz Kurulabilir.Başka Bir Oyunda Denediniz mi?
  • İndiriyorum hocam.Çok sabırsızlanıyordum.
    Yorumlarım daha sonra gelicek.Çok teşekkür ederim.
  • Site kapandı bende açamıyorum hata veriyor.
  • site açılmıyor hocam bi sorunmu war yoksa bendemi var?linki burayada koysan hemen indirmeye başlasakbu arada eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: serfirsoft

quote:

Orijinalden alıntı: kinetik

oyunları jad olarak indiriyor pc me ama telefona kuramıyorum .internete bağlanılsınmı diyor hayır diyorum iptal ediyor.nasıl halledebiliriz bunu .tel 5230

Oyun Kurulurken İnternet Bağlantısı İstiyor Olabilir.Eğer İstemiyorsa İnternetsiz Kurulabilir.Başka Bir Oyunda Denediniz mi?

valla ne kadar oyun indirdiysem jad dosyası çıktı hep bende anlamadım.benim bildiğim jad oyunu indirmek için bağlantı uzantısı.kurmak için jar dosyası olması gerekiyor.oyun bölümünden oyun indirip telefona sorunsuzca kuran arkadaş varmı
  • programı indirdim kurdum ama eski sürümde olduğu gibi yine oturum açmaya çalıştığımda hata veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: lprytk

programı indirdim kurdum ama eski sürümde olduğu gibi yine oturum açmaya çalıştığımda hata veriyor

Sanırım Sizin Hesabınızla İlgili Bir Sorun Var Başka Bir Ovi Hesabı Açıp Denediniz mi?
  • Herhangi bir şey indirebileniniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serfirsoft

quote:

Orijinalden alıntı: lprytk

programı indirdim kurdum ama eski sürümde olduğu gibi yine oturum açmaya çalıştığımda hata veriyor

Sanırım Sizin Hesabınızla İlgili Bir Sorun Var Başka Bir Ovi Hesabı Açıp Denediniz mi?

telefondan yada sizin daha önce anlattığınız firefoxa bir eklenti yükleyerek yapılarak indirebiliyorum aynı hesaplaancak programla olmuyor

• Bende de aynı sorun var. Bu ikinci hesabım yok olmuyor.
  • Birçok Kişide Denedik.Bu Tip Bir Sorunla Karşılaşmadık.Başka Bu Tip Bir Sorun Yaşayan Varmı
  • programı buraya koyamıyor musunuz, site açılmıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: çok da nickimde

Herhangi bir şey indirebileniniz var mı?

ben indirdimde hep jad dosyası olarak iniyo pc ye telefona atınca yine internet bağlantısı istiyor .direk dosya inmiyor maalesef
  • Eğer Java Oyunları İndiriyorsanız Jad olarak inmesi doğaldır.Normalde Onlarıda İnternetsiz Kurması Lazım.Yaklaşık 25 Tane Pcde test gerçekleştirdim.Hepsinde Sonuç Olumlu sis,sisx,jar İndirilebiliyor.
  •  Ovi Dükkan v2.0 (Dünyada İlk Olan Windows Tabanlı Ovi Client'ın 2. Sürümü)

İki hesap denedim, Firerox ve Opera çerezlerini sildim(IE yok) ama yok olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çok da nickimde

İki hesap denedim, Firerox ve Opera çerezlerini sildim(IE yok) ama yok olmuyor.

Telefonun Modeli Nedir ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.