Şimdi Ara

OVERLOCK DENEMESİ YARDIM ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Öncelikle 2 Sorum Var 1.si 6 Gb Ram 1 Gb Ekran Kartı Win 8.1 Kullanıyorum Pc aşırı yük altında olurmu yoksa rahatmı takılır 2.si ASIL MESELE :) [ Sistemim : 6 gb ram 1 gb ekran kartı hd 4850 series İŞLEMCİ : Amd Athlon 64 x2 5200+ 2.70 GHz Sorun Şurda Ben Oyun Oynarken Falan Performans Kısmından GHz Kullanımına baktıgımda Genelde 2.60 2.67 böyle kullanımlar görüyorum ve bu beni rahatsız ediyr sanki biraz daha hıza ihtiyacım var gibi hissediyorum soğutmam Amd Stock fanı Boştayken Yada 2 3 bişey acık olunca Resimdeki Isılarda Geziyor Ben şimdi bu 2.70 GHz Yi kaça çıkartırım stock fan ile ihtiyacım var 3.0 yada 2.9 olsa bile razıyım Hiç Overclock Yapmadım Anakartım : Asus M2a-VM Yardımlarınızı Ve Cevaplarınızı Acil bekliyorum ^^
     OVERLOCK DENEMESİ YARDIM ?? || YENİ DEĞERLER EKLEDİM LÜTFEN CEVAP GELSİN VOLTAJI ARTIRMADA 200 OLAN FBS Yİ 225 YAPTIM BU DEĞERLERDE TAKILIYOR VOLTAJ ARTIRMADIM DİYE BİŞEY OLURMU SADECE FBS Yİ ARTIRDIM 225 YAPTIM ACIL CEVAP BAŞKA YAPMAM GEREKEN BİŞEY VARMI
     OVERLOCK DENEMESİ YARDIM ?? OVERLOCK DENEMESİ YARDIM ?? OVERLOCK DENEMESİ YARDIM ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makkreyiiz11 -- 19 Mart 2016; 0:46:28 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.