Şimdi Ara

Outlook Hakkında Tecrübeliler Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Outlook ta söyleyeceğim türde bir özellik var mı bilmiyorum ama gün içerisinde oldukça fazla mail attığım için buna ihtiyacım var. Konuyu örnekle açıklamak istiyorum

Örneğin herhangi bir elektronik market olsun(Teknosa,Vatan) burada bir sorunla karşılaştığınızda şubesel olarak görüştüğümüz kontaklarımız var. Bu kontaklar tabiki her semt şubeleri için farklı kişiler ve eklenmesi gereken her kişiyi hatirlayamiyoruz.

İletişime geçmek istediğimiz x bölgedeki kontaklardan birini hatırlayıp eklesek bile o kontakların olduğu bölgeye gönderdiğimiz kişiler sürekli aynı olduğu için biz bir kişiyi hatırlayıp eklesek diger kisiler aynı olduğu için diğerlerini To kısmına önerip maillerini eklemesini sağlamak istiyorum.

Bu sayede kafa karıştırıcı tek tek mailleri aramakla uğraşmanın da önüne geçmiş oluruz. Bir nevi şuan ki akıllı telefon klavyeleri de önceki sözcüğe göre kelime önermesi gibi.

Böyle bir özellik var mı tecrubelilerden yorumlarını bekliyorum.

İyi akşamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar.

Bu şekilde bir öneri yok yani cep telefonu klavyesi gibi. Ancak siz bu tür bir senaryoda grup oluşturup ilgililere gönderim yapabilirsiniz.

Mesela vatan koz yatağı şubesi grubun adı gruba üye mail adreslerini ekleyip grup ismini bile yazarsanız gelecektir.

• mfsaydam kullanıcısına yanıt
    İş görür. Çok teşekkür ettim.

• Selamlar.

Farklı bir problem yaşarsanız memnuniyetle yardımcı olurum.
    Rica ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.