Şimdi Ara

Outlast 2 (2017) [ANA KONU] (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
6
Favori
19.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ücretliydi benim aldığımda. Şuanda bilmiyorum. 2 yıl olacak alalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Yeni oyun geliyor sanırım

Announcement coming soon.
    https://www.facebook.com/Outlastthegame/photos/a.306065699505404/2323709974407623/?type=3&theater

Outlast 2 gibi olacaksa hiç gelmesin

• _GRKM_ kullanıcısına yanıt
    Bence de.İlk oyundan feyz alsınlar.DLC bile şahaneydi.
  • Şu ikinci oyuna mod desteği falan gelsin, fenerin dipçiği ile saldırma bile yeter benim için. Yok yahu, oyun 2 yıldan fazla süredir kurulu öyle duruyor. Umarım gelecek oyunda ufak tefek de olsa kendini savunma seçenekleri olur. İtici geliyor bu kendini savunamama, yürüme simülatörü tarzı oyunlar.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Oyunu dün akşam bitirdim. Oynamaman bence daha iyi olmuş. Oynarken, bitse de oyunu silsem havası vardı. İlk oyuna göre vasat yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faramir -- 10 Aralık 2019; 13:31:44 >
  • Faramir kullanıcısına yanıt
    Bende hala duruyor öyle. Oyunla ilgili tek olumlu şey aşağıdaki sahne herhalde.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Oyunu oynarken gram korkmadım. Bu adamlar, nasıl bu kadar korkuyorlar anlamış değilim.
    Bu arada adam oyuna kendisini nasıl kaptırdıysa artık, çocuğundan korkmuş.
  • 2.5 yıldır Pc'de Türkçe Yamalı yüklü duran, 2 kez başlamama rağmen oynama hevesi bir türlü gelmeyen oyunu az önce bitirdim.
    Survival-Horror severim, hatta animasyonları sıkıntılı olmadıkça her oyunu da oynamaya çalışırım ama kendini savunamadığın oyun mekaniği de ne bileyim kanser ediyor insanı.
    Oyunun başlarında bir sahne var pek spoiler sayılmaz, bir ara sahneden sonra yere düşüyoruz ve kameramızı almamız gerekiyor. Yanında baltalar, palalar var ama biz kamerayı alıyoruz sadece.
    O sahnede sabır çektim ve şuanda quit atmazsam ben bu oyunu bitiririm dedim. 2 günde 8 saat oynayarak da oyunu bitirdim.
    Öncelikle konusu ilgi çekici, arka plan hikayesi bilindik bir senaryo fakat yine de insanı kendine çekiyor. Özellikle Amerikanların tarikat(Jonestown Katliamı gibi veya Waco Katliamı) ve False Prophet olaylarını sevdiğim için hikaye de sıkmadı hiç. Oyunun mekanikleri ise çok basit. Yönlendirme tuşları dışında kamera ve görev/toplanabilirler için 3 tuş var. Adamların menüsü bile DOS oyun sadeliğinde.
    Ama sanat yönetimi çok iyi olmuş. Öyle böyle değil, bazı sahneler oldukça ürkütücü ve etkileyici olmuş. 5 gün önce RE3 bitirmiş birisi olarak diyorum bunu.
    Gel gelelim oyun maalesef Hayatta Kalma-Korku/Yürüme Simülatöründen öteye gidemiyor. Yürüme Simülatörlerine karşı ön yargımı yıkmaya çalışıyorken bu kez kendini savunamadığın H-S oyununa çattık. Genel hatları ile beklentinizi düşük tutarsanız sevebileceğinizi düşünüyorum. Ama ilk oyunu oynamadım, onu da not olarak ekleyeyim. Tek şansımı kullandım belki de.
    Son olarak sondaki Kilise sahnesinde WTF dedim. Cidden beklemiyordum o kadarını.

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Bende hala duruyor öyle. Oyunla ilgili tek olumlu şey aşağıdaki sahne herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Düzgün Türkçe yama var mı bu oyun için ya? Translate sanırım buldum bir tane de.

• İlk oyunla kıyaslanamayacak kadar başarılı, süresi iki saat daha kısa olsa, gereksiz bir kaç sekansı olmasa rahatlıkla başyapıt diyebileceğim bir oyun olmuş. Benim için kült mertebesine ulaştı. Gördüğüm en cesur oyunlardan biri.

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam tek bir yaması var o da translateden hallice

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

O yamayla bitirdim. İlk hali felaketti ancak V2 sürümünde bayağı düzeltmişler. Sorunsuz oynadım bitirdim o yamayla. Ücretli yamaya 25 tl vermek içimden gelmedi oyunu 6 tlye almışken.

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    Doğrudur ben ilk sürümle bitirmistim beyin yakan cümleler fazlasıyla vardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.