Şimdi Ara

Outland - 110 Olduk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba 3 arkadaş oyuna başladık az çok hepimiz oyunu biliyoruz daha önce oynadık fakat casual takıldık hardcore oynamadık şimdi hangi realmde başlayacağımızı bilmiyoruz yardımcı olabilirmisiniz ?

1-Alliance olmak istiyoruz PvP serverı önceliğimiz
    2-Serverların dengeli olmasının ne gibi bir avantajı veya dengeli olmamasının ne gibi bir dezavantajı var ?
    3-İngilizce sıkıntı değil fakat yinede Türk klanına girip onlarla oynamak isteriz

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 17 Mart 2017; 14:57:12 >

• Outland - Alliance tarafında Türk oyuncuların fazla olduğunu duymuştum. Aynı zamanda PvP realmi.
    Denge konusunda cross-realm var, ilgim dışında olduğu için yorum yapamam.
  • Türk guildi arıyorsan twisting nether horde. Daha yeni yeni raidlere başlayan bir sürü guild kurulmuş dün trade chatte gördüğüm kadarıyla. Ama piyasası bok onunda. Bi tek prolonged potionı pahalıydı güzel vurgun yaptım realm değişmeden önce

Ally de silvermoon öneririm fazla türk yok twisting kadar ama yine 3-5 guild var. Piyasası güzel, pahalı yani para kasayım diyince kasılıyor. Twisting gibi dreamleaf 10g dan gitmiyor 10g nedir ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    teşekkürler outland başladık
  • Silvermoonda ally başla kafan rahat olsun outland eskiden iyiydi bana göre.. Türk oyuncu olmayabilir outlandde..
  • open world pvp, görev yaparken rekabet çekişme vb istiyorsan kesinlikle defias brotherhood.

%50 ally, %50 horde

görev yaparken, openworld bossda vs güzel pvp / gank olayları dönüyor.

ama türk pek yok server oyuncu sayısı ise gayet iyi, gündüz medium akşam high.
  • Outland serverını seçerek doğru bi iş yapmışsınız... Open world pvp si çok iyi . 7.2 de gelecek theramore-southsore senaryosunda çok iyi savaşlar göreceğimizi düşünüyorum.
  • 90 olduk bugün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 8 Mart 2017; 19:43:9 >
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    Gank olaylarına sinir olanlar için sıkıntı oyuna başladığımda keşke iyice araştırmış olsaydım defiasta başlardım:) bir gün server değiştirecek olursam bu defias olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _KuB4RM4N_ -- 9 Mart 2017; 10:19:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _KuB4RM4N_

Gank olaylarına sinir olanlar için sıkıntı oyuna başladığımda keşke iyice araştırmış olsaydım defiasta başlardım:) bir gün server değiştirecek olursam bu defias olur.

valla ne yalan söyleyim bazen bende sinir oluyorum hele hele healer karakter olduğumu anlayan direkt peşime takılıyor kesmek için. ama sonuçta oyuna heyecan katıyor. bazen arkadaşlarla intikam almaya gidiyoruz felan ilginç olaylar dönüyor defiasta

bayağı bir rekabet mevcut.
  • Bu gank olaylarından ciddi anlamda bıktım artık, adam 110 level olmuş geliyor 102 level adama dmg denemesi yapıyor ego tatmin ediyor anlaşılan ..bu level kasanlarla world quest kasanları aynı haritaya koymamak lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: unspokenfear

Bu gank olaylarından ciddi anlamda bıktım artık, adam 110 level olmuş geliyor 102 level adama dmg denemesi yapıyor ego tatmin ediyor anlaşılan ..bu level kasanlarla world quest kasanları aynı haritaya koymamak lazım...

Kamp yapmadıgı sürece sorun yok sonucta pvp realm. Ama bazıları saçmalayıp düşük levellara kamp kuruyor onlar ağır saçma işte. TN deyken arada bir hellfire penisulaya giderdim orada kamp kuruyorlar genelde, kampcıları görüp dövüyordum. Benim gibi başka 110 larda geliyodu level kasanlara yardıma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar gank mi? Gankleniyorsan gir dungeon bg at bir tane geldiğinde adam gitmiş olur zaten.

Özellikle Tbc zamanı Stv'de raid kurup gank yaparlardı. Uçmak yok, dungeon finder yok, heirloom yok, bg'ye tuşa basıp girmek yok, kuşçuları keserler kaçamazsın, mezardan kalkayım dersin mezarda da kamp yaparlar, aynı serverda horde ve ally char açamazsın iletişim yok.

Ya alt f4 çekip oyundan çıkacaksın yada yüksek levelleri çağırıp birleşip savaşacaksın. Hey gidi hey

• we[AGRA] kullanıcısına yanıt
    Baş edemeyince alt f4 attığım oluyordu ama güzel zamanlardı ;)

• Arkadaşlar merhaba 110 level olduk şimdi nasıl bir yol izlemeliyiz ?
  • 110 olduktan sonra realm değiştirmek istersen ücret ödemek zorundasın, yada istediğin realm de tekrar kasacaksın. Ayrıca defias da pve yapanlar var ama pvp konusunda ben ve benim 5-6 arkadaşım dışında pek yok.
  • ReflexAction kullanıcısına yanıt
    110 olduktan sonra ilvl yani item level'ı kasıp progress'e başlamanız gerekir. Mythic dungeonlar ve raidlere giriş yapın raid finder normal hc ve mythic ama şu sıralar biraz zor tabi finder ve normal zorluk dışında girmeniz çünkü herkes ilvl'ını belli bir orana getirdi tüm gruplar +890 hatta 900 arıyor. en son gelen nighthold raid'ini tamamladıktan sonra pve hikaye anlamında bitiyor şimdilik 7.2 ile argus'a gidicez hikaye devam edecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.