Şimdi Ara

Outcast (2016) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
7
Favori
2.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok öyle bişey

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    harbi mi hocam bana da birkac arkadas soylemişti yeni bolumler e gelmeyince dogru dedim herhalde kusura bakmayın
  • Dizi şuan çok iyi gidiyor bu takım elbiseli adam hakkında bir sorum olacak ?

Bu takım elbiseli adam Lucifer mı arkadaşlar ?
  • 8. bölümü izliyorum, yavaş ileriliyor ve her bölümde azar azar ilerliyor.. Sonlara doğru daha iyi bir dizi oldu fakat çok da bir gizem çözülmüyor nedense...

sebep sonuçlar daha açıklığa kavuşmadı, ortada büyük resim yok.
  • 3. Bölüme kadar izledim ama beğenmedim, sıradan bir dizi gibi ilerliyor sanırım devam etmeyeceğim.
  • son bölümü izledim çok fena şoktayım hala.
  • 1x9

bölümü izlerken kendi kendime atmosfer iyi güzel ama artık sezon bitiyor bir şeyler olsun diyordum ki sonda cevabımı aldım
  • M.C. Gainey (Django Unchained), Madelyn Deutch (Texas Rising) and Hoon Lee (Banshee- job ) 2.sezon kadrosuna katıldı.
  • bu dizi tutmadı sanırım, 1 sayfa bile dolmamıs.
  • Hobaa diziye Job Reyiz katılmışsa bi şans vermek lazım. Ne zamandır aklımdaydı zaten.

İzleyenlerden de bi yorum alabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezon finali iyidi iyi... Bu dizi fenomen diziler arasına katılır bence. Bu arada ikinci sezon ne zaman başlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzeldi

seninle aynı yerden geliyoruz dedi, gerisi gelmedi. megan çok iyidi bu bölümde.. amber'in de güçleri varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

bu dizi tutmadı sanırım, 1 sayfa bile dolmamıs.

Başkasını bilmem ama ben tuttum. 8. bölümdeyim. Tavsiye ederim.
  • 2.sezon ne zaman arkadaşlar 2 günde bitirdim bölümleri :D
  • Durgun geçti geçti sezon finalinde coştu.2s 'de bari adam gibi konulara bağlasalar diziyi.Klasik şeytan sıkıcı gelecek artık

• Dizi tutmadi galiba insallah bitmez, sahsen ben gercekten buyuk bir keyifle izliyorum.

Klasik seytanli dizilerden farkli bir dizi bence gercekten. Bazi seyleri cozemiyorsunuz ama ileriki sezonlar daha guzel olacaktir diye dusunuyorum.

Karakterlere falan isindim baya atmosfer falan baya hosuma gidiyor. Sabirsizlikla bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

yok geyik kardeş ya.İlk sezonu falan izledik vs. ama bu sezondan sonra verirler finali
  • Yeni sezon ne zaman çıkıyor

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.