Şimdi Ara

Otopark.com Şahin S Testi GELDİ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
3
Favori
37.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: druc

And sonunda Buğra'nın ekipten neden ayrıldığını açıkladı:

Otopark.com Şahin S Testi GELDİ

kepçe kulaklı fotoysa eskidir. adam estetik yaptırdı uyanın alooo

• Buğra da zaten daha geçen ay ayrılmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • druc kullanıcısına yanıt
    Buraya attığı mesaj saçma olsa da yaşadıklarından sonra normal.

• bugraya abonelikten çıktım zaten hiç ısınamamıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beybiger

bugraya abonelikten çıktım zaten hiç ısınamamıştım.

Bende çıktım. Geç bile kalmısız aslında. Allah yolunu açık etsin. Bir daha bir videosunu dahi izlemem.

• Otopark Şahin test ediyor diğer kanallar 7 serisi bla bla bla.....

Otopark.com Şahin S Testi GELDİ

• ortalık fena karıştı bugra techturkeyden yazıyor and kedi forumundan,and tekrar bugraya saydırmış uyuşturucu bağımlısı felan diye,kime inanacağız şaşırdım
  • beybiger B kullanıcısına yanıt
    https://otopark.com/forum/threads/tekzip.3615/

• quote:

Orijinalden alıntı: DoktorPilot

https://otopark.com/forum/threads/tekzip.3615/

?
  • Agzim acik kaldi iddalari okuyunca ki bu kadar kurgu oskara aday olur ancak verilen cevaplarda seviyenin kisilerde ne kadar sig oldugunu ,testlerdeki izlenimlerden daha kotu oldugunu apacik gosteriyor.

• Alihan nin 2. aciklamasina kadar okudum tum tartismayi.Bence burda isi gecistirmeye calisip iddalari yokusa suren kisi And okursaniz ne demek istedigimi anlarsiniz.

• Ben otopark kavgasını bilmiyorum. kanalın videolarını izlemeye geç başladım. otomobil, vlog, köşe yazarı camiasından saffet abiyi (üçüncü) onno ustayı bilirim. son dönemlerde de sinan koç, and mehmet, doğan kabak gibi isimleri biliyorum. buğra kimse az önceye kadar hiç videosunu izlemedim. kavga yazılarını burada görünce kimmiş diye bir baktım. bir kaç videosunu izledim. arkadaşa tavsiyem ne kullanıyorsa onu terk etse sağlığı açısından çok ama çok iyi olur. anladığım kadarıyla maddiyatı iyi birisi. yaşı da çok genç. kendisine yazık eder. aynı göz çevresini askerden tanıdığım bir arkadaşta görmüştüm. hikayenin sonu hiç iyi bitmiyor.
  • ben zaten bu buğra apaçisini aldıkları gün her yerden takibi bırakmıştım boş beleş adam bunlar bu adamlarla iş yapanları da fazla büyütmemek gerek ruhen dengesiz bi insan zaten
  • Bence iki tarafta iddialarında haklı. :)

Hepsinin haksız olduğu noktalar vardır.

Yiğidi öldür hakkını yeme. Güzel testleri vardı bu ekibin. Şuan yazılan her konuşmada hepsi zararlı görüyor. Boş beleş liseli tartışmaları.

• beybiger B kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz konunun linkini vereyim dedim hocam. Okumak isteyen olursa diye

• fottili kullanıcısına yanıt
    Şimdi düşündüm de burdaki gıcık yazısını ve sivri dilini avantaja çevirebilirdi. Muhip en başından beri kalsaydı top gear gibi dengeli bir ekip olacaklardı. O zaman bu gıcık laflar sempatik bile gelebilirdi.

Taa o zamanlar kanala da yazmıştım kurumsallaşalım derken asıl özellikleri es geçmeyin diye. Ben çoğu kanalı süper otomobil inceledikleri için değil muhabbet ve eğlencesi için izliyorum. Bakınız fifth gear ve özellikle Car throttle. Hele car throttle da araba incelemesi yok gibi ama yeni video çıksa da komik keyifli birşey izlesek diyorum. Otopark in ilk hali buydu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Odysseus348

Şimdi düşündüm de burdaki gıcık yazısını ve sivri dilini avantaja çevirebilirdi. Muhip en başından beri kalsaydı top gear gibi dengeli bir ekip olacaklardı. O zaman bu gıcık laflar sempatik bile gelebilirdi.

Taa o zamanlar kanala da yazmıştım kurumsallaşalım derken asıl özellikleri es geçmeyin diye. Ben çoğu kanalı süper otomobil inceledikleri için değil muhabbet ve eğlencesi için izliyorum. Bakınız fifth gear ve özellikle Car throttle. Hele car throttle da araba incelemesi yok gibi ama yeni video çıksa da komik keyifli birşey izlesek diyorum. Otopark in ilk hali buydu.

ben 2011den beri izliyorum belki 10bin aboneleri yoktu alfa 156 testi ilk testleriydi ondan beri takipçileri idim ,video yüklenir yüklenmez hemen izlerdim sohbetler felan 1 saatlik video nasıl bitti anlamazdım,son 1.5yıldır çok bozuldu şuan izlemiyorum bile sıkıyor ,özellikle e180 videoları bombaydı.

• https://youtu.be/guyDpNRphK4

• 1gb paketim gitti

• Şahin bu millet için önemi bence anılarında. Bizimde 94 şahinimiz vardı, 0 km almıştık. Tamam çok iyi araba değildi ama en güzel seyahatlarimizi, tatillerimizi, pikniklerinimizi ailece onunla yapmıştık. O yüzden şahin'e sempatim vardır. Videoyu izlerken güzel anılar aklıma geldi.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.