Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.377
Cevap
460
Favori
670.921
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drakeblade

quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Orijinalden alıntı: safir_yusuf

Araç 2005 skoda fabia, neden 55 tavsiye ettin peki üstad ? Birde bu fabrika orjinalini bozmak istemiyorum.

55-60 arasinda yarim cm var sorun olmaz fabia da. yola daha guzel tutunur

konfor düşer...orjinal neyse onu almalı...

%3 - + alakasi yok benim aracin orj 145/70/13 imis aldigimda 165/66/13 vardi simdi ;185/55/14 var sadece yakit sarf artti sen bilirsin dostum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drakeblade

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: safir_yusuf

Araç 2005 skoda fabia, neden 55 tavsiye ettin peki üstad ? Birde bu fabrika orjinalini bozmak istemiyorum.

55-60 arasinda yarim cm var sorun olmaz fabia da. yola daha guzel tutunur

konfor düşer...orjinal neyse onu almalı...

%3 - + alakasi yok benim aracin orj 145/70/13 imis aldigimda 165/66/13 vardi simdi ;185/55/14 var sadece yakit sarf artti sen bilirsin dostum

Alıntıları Göster
    Yanıtlar için teşekkürler. 100 tl civarı 185,60,14 haberi veren olursa sevinirim. Selamlar.

• hb good year efficient compact 175 65 14 lastik 100tl kargo bedava uygunmudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: repIay

hb good year efficient compact 175 65 14 lastik 100tl kargo bedava uygunmudur?
    195 65 15 için michelin primacy 3 mü good year efficientgrip performance lastiği mi önerirsiniz?En ucuz Ankara'da nerede bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acı Biber

195 65 15 için michelin primacy 3 mü good year efficientgrip performance lastiği mi önerirsiniz?En ucuz Ankara'da nerede bulabilirim?

lastikci adam salih keskin forumdan musterinizim de son fiyati sor
  • quote:

quote:

walla banada lazim.. en uygun ucuz nereden bulabilir acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: makovad

quote:

quote:

keskin tic. ankara bak google dan kendi satici
  • quote:

quote:

quote:

Ben büyük ihtimal good year efficientgrip performance lastik alcam.En ucuz şuan lastikal.com da buldum.195 65 15 için 164.00 TL.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben büyük ihtimal good year efficientgrip performance lastik alcam.En ucuz şuan lastikal.com da buldum.195 65 15 için 164.00 TL.

otostart kampanya yapsa 100 tl indirim kampanyasi kapsak yaa

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

otostart kampanya yapsa 100 tl indirim kampanyasi kapsak yaa

Alıntıları Göster
    Petlas'ta 180/65/14 kodunu tam bilemediğim bir lastiği (2013) 110 tl ye aldık. Tavsiye ederim Petlas'ı yol tutuş ve ses konusunda gerçekten çok güzel ve kaliteli bir lastik. Birde 4 lastik alana 1 yıl, 2 taneye ise 6 ay yol yardımı veriyor. Bizim lastikçi çakallık yapıp bilmiyorum falan ayağı yaptı, bende dur petlas'ı arayayım deyince geri vites yapıp telaşla kaydetti beni. :D Bu şark kurnazlarından çektiğimiz nedir arkadaş firma tarafından bana tanınan hakkı gasp edince yada başka birine peşkeş çekince eline ne geçecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: natbolad

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r

istanbul tuzla montajı olarak sipariş verdim ama sonradan istanbul kadıköy olarak değiştirdiler. kadıköy de çok uzak kalldığı için lastikleri eve istedim. Evimin çevresindeki lastikçilerde 50 tl istiyor.

Kabul etmeyeydin ben olsam etmezdim simdi yakinda ben 4 petlas alcam unraniye olarak, ona da mi iptal dicekler bak o zqman catirti nasil kopar?

Ben kolayotolastikyen yikarida yazili sebeplerle hic memnun kalmadim, adamlara da hak veriyorum izmirdeki bir firma Turkiye nin her yerine 3 5 kisiyle servis vermeye calisiyor. Ama bir dahaki secimim olmayacaklar

Alıntıları Göster
    kolayotolastik ramazan bayramı için 100 tl kod verdimi bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: tughuman

kolayotolastik ramazan bayramı için 100 tl kod verdimi bilen var mı?

Alıntıları Göster
    Forumda bir arkadaştan 4 adet N11 200 TL ye 50 TL indirim kuponu aldım. ( 4 indirim için 20 tl verdim )
    N11 sitesinde - KOLAYOTO da 178 TL olan ;

Continental Conti Premium Contact 5 205/55R16 91V lastiklerden tek tek 4 adet aldım.
    Her defasında sepeti 200 tl tamamladım ve 150 TL ( 11 taksit ) ödeme yapmış oldum.

Kısacası lastiklerin tanesi 135 TL civarına gelmiş oldu. Kargoyu lastikçiye göndermişler.
    Yarın ücretsiz montajı yapılacak.

Fırsatı kaçırmayın N 11 sitesinde indirim kuponları Ağustos sonunda bitiyor.
    Sitede satan arkadaşlar var. Tanesini 5-10 tl arası satıyorlar.

• 2013 28. Hafta üretimi lastikler takildi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kinggal

Forumda bir arkadaştan 4 adet N11 200 TL ye 50 TL indirim kuponu aldım. ( 4 indirim için 20 tl verdim )
    N11 sitesinde - KOLAYOTO da 178 TL olan ;

Continental Conti Premium Contact 5 205/55R16 91V lastiklerden tek tek 4 adet aldım.
    Her defasında sepeti 200 tl tamamladım ve 150 TL ( 11 taksit ) ödeme yapmış oldum.

Kısacası lastiklerin tanesi 135 TL civarına gelmiş oldu. Kargoyu lastikçiye göndermişler.
    Yarın ücretsiz montajı yapılacak.

Fırsatı kaçırmayın N 11 sitesinde indirim kuponları Ağustos sonunda bitiyor.
    Sitede satan arkadaşlar var. Tanesini 5-10 tl arası satıyorlar.

Sizin mesajınızdan sonra ben de aynı yöntemle lastik aldım. Daha önce 100TL çekler kullanılırken olan rakamlara yakın bir değerden aldım.

Benim aldığım lastikler Good Year 215-55-16 93 V

Bu lastik yazın 380-450TL civarıydı.

Şimdi 300TL'ye inmiş n11'de. 4 adet 50 indirim olan hesap aldım bir arkadaştan. Her bir lastiği 250TL'ye aldım. Yani 1000TL. Lastikler 2013'te yeni çıktı o yüzden bu yılın lastikleri ve zamanı geçmesine rağmen Desa Valiz hediyesi de var.

Bence çok iyi oldu. Teşekkür ederim.

• Hatırlatmam yardımcı olduysa ne mutlu. Bende memnun oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kinggal

Hatırlatmam yardımcı olduysa ne mutlu. Bende memnun oldum
    Var mı kampanya bilgisi arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: natbolad

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r

istanbul tuzla montajı olarak sipariş verdim ama sonradan istanbul kadıköy olarak değiştirdiler. kadıköy de çok uzak kalldığı için lastikleri eve istedim. Evimin çevresindeki lastikçilerde 50 tl istiyor.

Kabul etmeyeydin ben olsam etmezdim simdi yakinda ben 4 petlas alcam unraniye olarak, ona da mi iptal dicekler bak o zqman catirti nasil kopar?

Ben kolayotolastikyen yikarida yazili sebeplerle hic memnun kalmadim, adamlara da hak veriyorum izmirdeki bir firma Turkiye nin her yerine 3 5 kisiyle servis vermeye calisiyor. Ama bir dahaki secimim olmayacaklar

Alıntıları Göster
    www.akinlastik.com.tr
    www.akınlastik.com

0 216 410 02 34

• quote:

Orijinalden alıntı: akınlastikltd

www.akinlastik.com.tr
    www.akınlastik.com

0 216 410 02 34

Alıntıları Göster
    http://oto-lastik.web.tv/video/1qkefpuia66

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.