Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.377
Cevap
460
Favori
670.951
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 185 60 r15 yazlık lastik düşünüyorum 4 mevsimde olabilir var mı tavsiyeniz
  • Yazlık efficient grip aldım biraz gaza yüklen patinaja düşüyor hemen. Kışlık nokian wrd4 çok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=Aw09ghuCGM8

Nokian wrd4 kış için çok güzel.Videodaki performans harika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anadoluparsı -- 27 Eylül 2019; 22:16:49 >
  • cLk kullanıcısına yanıt
    Hocam 4 mevsim lastiği daha tavsiye eden duymadım

• quote:

Orijinalden alıntı: bıyıklı genç forvet

Lastiği aldık, geriye araba kaldı
    Hocam bende akü kablosu almıştım bim den sene 2014; ilk aracımı 2017 de aldım evde başka araçta yoktu ama ucuzuma gitti almıştım hala durur

• Kışlık lastik için petlas düşünüyorum. Petlasın kışlık lastiğini çok övüyorlar. 205/55 R16 şuan 270liraya bulunuyor. Bunu 250liraya bulup üstüne bir de banka kampanyası denk getirmeye çalışacağım.

• 2019 Üretim kış lastiği siparişi verdim az önce.

SAVA 205/55 R16 91T ESKIMO S3+ aldım tanesi 300 TL bakalım hayırlısı. Nasıl bir lastikmiş bu kış göreceğiz.
  • 175/70 R14 Kış lastiği bakıyorum. Bildiğiniz kampany avar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çakaçuka

Kışlık lastik için petlas düşünüyorum. Petlasın kışlık lastiğini çok övüyorlar. 205/55 R16 şuan 270liraya bulunuyor. Bunu 250liraya bulup üstüne bir de banka kampanyası denk getirmeye çalışacağım.
    Jetta mı hocam? Ebatlar aynı. Ben de, petlas alacağım. Conti, Michelin, Bridgestone tabii ki çok daha iyidir ama o kadar para veremem, Petlas işimi görür. Garip garip markaları ise almam. Onun yerine TR'de kalsın param.
  • arkadaşlar civic fc5 araç var, orjinal ölçüler 215 60 16....
    bu lastiğin kışlık olanlari oldukça pahalı, sizce para vermeye değer mi yoksa 205 55 16 taksam sıkıntı yaratır mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 185/65 R15 için fiyat performans olarak kışlık ne tavsiye edersiniz araç peugeot 208

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpit

arkadaşlar civic fc5 araç var, orjinal ölçüler 215 60 16....
    bu lastiğin kışlık olanlari oldukça pahalı, sizce para vermeye değer mi yoksa 205 55 16 taksam sıkıntı yaratır mi ?
    Lastik Ölçüsü Hesaplama
    https://kolayoto.com/lastik-uzmani/lastik-olcusu-hesaplama.html
  • 215 65 16 duster lastiği arıyorum kışlığım var ön için arkalara da 4 mevsim düşünüyorum var mı sıcak fırsat ahali
  • GokhanMaths kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,
    Falken 185/60 R15 84T Sincera SN 832 Ecorun öneririm yorumları ve etiket değerleri fiyatına göre baya güzel bir lastik.
    https://www.falkenlastik.com.tr/tag/detail/5672https://www.oponeo.com.tr/lastik-test/kisisel-araclar/falken
  • Arkadaşlar 4 mevsim lastik alacağım 2007 Ford Fiesta aracıma. Yakıt verimliliği ve ıslak zemindeki sınıflandırmalara çok dikkat edeyim mi?

Nokian almak istiyorum ama fiyatları çok artmış. Marka öneriniz var mıdır 4'ünü max 800 civarına taksitle alabileceğim?

175 65 R14
  • teşekkürler hocam
  • Arkadaşlar 205 55 16 corolla için kış lastiği önerisi alabilir miyim. Kafamda goodyear ug8 var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • crazyvz C kullanıcısına yanıt
    Falken sn832 er.alin.

Hic baska marka model dusunmeyin.

• Merhaba,

Nissan micra aracımıza 175/60 R15 ölçülerinde lastik bakıyoruz. Tavsiyeleriniz neler olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Falken sn832 er.alin.

Hic baska marka model dusunmeyin.
    siz söyleyince farkettim gayet iyi lastik duruyor teknik detaylarıyla. Yorumları da oldukça iyi. Ben bu lastiklerden alayım, çok teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.