Şimdi Ara

Otomatik Vites (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kardeş tek dikkat edeceğin fren , eğer araç park halinde ve freni birden bırakırsan öndekine yapıştırırsın gerisinde bi numara yok D R N P arkadaşlar bahsetmiş zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mavi-Ay

kardeş tek dikkat edeceğin fren , eğer araç park halinde ve freni birden bırakırsan öndekine yapıştırırsın gerisinde bi numara yok D R N P arkadaşlar bahsetmiş zaten

Evet buraya dikkat İlk kullandığımda gazı basmadığım halde araba gidiyodu durdum pedala baktım takıldımı falan diye ama otomatik vites arabaların özelliği bu galiba... Arabayı çalıştırırken frene basıyosun sonra bırakayım deme sakın, duvara arabaya falan girersin Öyle fırladığı falan yok ama yavaş yavaş da olsa ileri gider

• otomatik vites bisiklet sürmek gibi birşeybi ekstrası geri vitesi var ben arabada vites değiştirmedikten sonra ne zevki kalcak araba sürmenin
  • istanbulda kullanacaksan d r takıl zaten trafik felç
  • triptronik tam olarak nasıl oluyor? Örneğin yeni nesil BMW modellerinde joistic gibi bi olay var sanırım sadece ileri-geri gidiyor. Her ileri dokunuşunda bir vites yükseliyor, her geri dokunuşundada bir vites alçalıyor mu?
  • gecenlerde bir firsat oldu audi a8 kullandim (benim aracim degil)

ben suana kadar neden yasiyorum dedim...boyle bir leziz surus keyfi olamaz istanbul bi anda bana 1 milyon nufuslu geldi...kokleyince gazi motordan gelen o turbo ses sadece yasanir
  • quote:

Orjinalden alıntı: arabaci_58

triptronik tam olarak nasıl oluyor? Örneğin yeni nesil BMW modellerinde joistic gibi bi olay var sanırım sadece ileri-geri gidiyor. Her ileri dokunuşunda bir vites yükseliyor, her geri dokunuşundada bir vites alçalıyor mu?

ewt hocam her bi dokunuşta yükseliyo yada alçalıyo yani blrli bi mekanizmada gidip glyıo her yöne oynamıo 2008 ve 2009 modellerde var o meret kullananlar çok keyifli oldugunu sölüyo ama bnm hiç hoşuma gitmedi uçak savar yarışı oynar gbi park edrken
    bmw işi bozdu bazı konularda
    ilk başta arabayı çalıştırırken anahtarı takıyosun göstergler çalışyo ışıklar sönüo sonra da hemen kontagın yanında START STOP TUŞU var arabayı durdurunkende aynı işkence araba dedigin kontaktan çalışıcak ne öle dügme fln
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Divine_

gecenlerde bir firsat oldu audi a8 kullandim (benim aracim degil)

ben suana kadar neden yasiyorum dedim...boyle bir leziz surus keyfi olamaz istanbul bi anda bana 1 milyon nufuslu geldi...kokleyince gazi motordan gelen o turbo ses sadece yasanir

dostum allahtan senin araç deil yoksa arabanın motor giderdi
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.