Şimdi Ara

Oto Ses Sistemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selâmün aleyküm öncelikle aracıma ufak çaplı bir ses sistemi yaptırmak istiyorum.Bunun için 800 tl gibi bi bütçem var. Önlere 16 cm arkaya ise oval düşünüyorum. Araç Broadway RN Teybim ise Sony Cdx-gt700ui yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• Oval yerine;

1 takım kaliteli komponent, kapıya yalıtım yaptır.
    1 adet amfi,
    1 adet bas alırsan sana baya yeterli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbt.

Oval yerine;

1 takım kaliteli komponent, kapıya yalıtım yaptır.
    1 adet amfi,
    1 adet bas alırsan sana baya yeterli olur.

Bası plakalık sesi dinlemek istemedigimden dolayi tercih etmedim Vede benim arkada oval yok sadece on kapida Hoparlör var onun icin oval koyarız onuda amfi ile besleriz diye düşünmüştüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhatarslann -- 6 Haziran 2016; 0:43:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim subwoofer arkadan tatlı bir bas versin yeter.Sen son ses acmana gerek yok ki.
    Ön tarafa takacağın 16 cm lik komp. seni memnun eder.
    Temiz sesi olan birde amfi alacaksın.Güzel güzel dinlersin.
    Bas istemez isen 1 takım komp. ve 1 takım oval ile işi bitir.İki takımın rms gücleri aynı olsun ve alacağın amfinin çıkış gücüne eşit olsun.Misal 90 rms lik iki takım 4 ohm hoporleye, 4 ohmda en az 90 rms verebilen bir amfi al.
    Güç kablonda dandik olmasın.20 veya 25 mm kaynak kablosu alırsın.Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbt.

Kardeşim subwoofer arkadan tatlı bir bas versin yeter.Sen son ses acmana gerek yok ki.
    Ön tarafa takacağın 16 cm lik komp. seni memnun eder.
    Temiz sesi olan birde amfi alacaksın.Güzel güzel dinlersin.
    Bas istemez isen 1 takım komp. ve 1 takım oval ile işi bitir.İki takımın rms gücleri aynı olsun ve alacağın amfinin çıkış gücüne eşit olsun.Misal 90 rms lik iki takım 4 ohm hoporleye, 4 ohmda en az 90 rms verebilen bir amfi al.
    Güç kablonda dandik olmasın.20 veya 25 mm kaynak kablosu alırsın.Kolay gelsin.

Bir takım 16 cm hoparlör ve bir takım oval alıcağım o zaman önerileriniz ne olur peki şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhatarslann -- 6 Haziran 2016; 17:59:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.