Şimdi Ara

OTO ANFİ ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamın aleyküm abilerim kardeşlerim bir anfi tavsiyesine ihtiyacm var asnda gzl bir tehsisatım var eski kafa olmama rağmen 😂 yanlız istediğim verimi alamıyorum sorunum anfiler aminim ama akıl akılda. ustun dur demisler fikir almakta yarar var diye dusunuyorum lafı uzatmadan hemen sistemimin içeriğini yazıyorum
    3 takım oval 600w 1000 rms
    1 takım 13 cm reis marka profosyonel midrenge m m acoustic marka dome tweter
    30 cm 250 rms 1000 jbl subwoofer
    30 cm 250 rms 1000 soundmax subwoofer
    audiomax 4 farad kapasitör
    roadstar rda 1010 1000rms 2 kanal mono anfi
    jameson 60.4 steryo anfi 4 omda 60 rms
    for-x x-65 4 4 omda 65 rms

sistemim bu sekilde arkadaslar yıllardr oval hoperlor kullanyorum evimdede muzikseti olarak eski seri kurdum biraz akustik hastasyım midrengelerin sesi hosuma gitmiyor yuksek olması onemli deil benim icin ben yuksek deil net sesi sevuyorum bu yuzden midrenge deil hoperlor kullanyorum hatta reis midrengeleride sokup profosyonel bir compenat almak istiyorum 16 veya 17 cm civarı hatta iki takmda olabilir tabi anfiler yetersiz geliyor ovaller 100 rms oldugu icin istedigim verimli sesi ve net akışı alamıyorum belki for x bana kompenatlar icin yeyerli olabilir jamesonda teweter castrabilir ama ovallerin her turlu iyi bir anfiye ihtiyacı var durumum boyle tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaslar takldm kaldm nasl yapcam konusunda cok fazla ikilemde kalyorum saygılar.

• bir turlu cozemedim bu uygulamayı silicem galiba
  • Akustik seviyorsanız kesinlikle component alın. Midrangeler sadece yüksek ses verir belediye hoparlörü gibi, üst frekansları alamazsınız.
  • Appiiaa kullanıcısına yanıt
    evet bende aynı kanıdayım yanlız dediğim gbi anfiler konusunda bir turlu isin icinden ckamadm eskiden ck gzl anfiler vardı simdi aryorum bulamyorum 6x100 rms anfi bulamyorum ovallere saglklı cks vermek adna varda benmi bulamyorum yoksa uratilmiyorum bilemiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.