Şimdi Ara

OTADAN KITKAT GELDI! DISCOVERY I ANA KONU 4GB DAHIL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
3
Favori
5.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim rom 4gb'lıkmıs 16 gb lık rom lazım bulan varsa atsın guncelleme gelmıyo cunku
  • Chrome neden sisteme gömülmüş anlamadım, isteyen kaldıracak şekilde konsaydı keşke. Bilmiyorum fark eden var mı, bizim cihazlarda chrome konusunda bir sıkıntı var, diğer cihazlarda denediğimde sorun yok. Mesela donanımhaberi açtınız, sonra yeni sekme dediniz yeni bir sekme açtınız, sekmeleri gösteren sağ üstteki tuşa bastığınızda arka plandaki sitenin renklerinin yandığını göreceksiniz. Bu sorun birkaç güncelleme önce yoktu. Belki problem değil ama saçma bir sorun.

• 16 gb ve hala gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: perfectbilgisayar

4 gb lıkta sistem yöneticisi yok.aceba sistem boyutunu yükseltip 16 gb lık yüklesem sıkıntı olur mu

Sistem boyutu nasıl yükseltiliyor 4 gb lıkta, apk yükleyecek yer kalmadı telefonda
  • http://forum.donanimhaber.com/m_95183889/tm.htm

Yukarıdaki konuda bir arkadaş Kitkat'tan JellyBean'e dönüşü anlatmış. 16gb'lik telefonum var ama 4 gb'lik rom yüklemişim diyen arkadaşlar ilgili konudan 16 gb'lik romu indirip anlatıldığı şekilde yüklerse Kitkat güncellemesi gelecektir muhtemelen.

Eğer konuda anlatıldığı gibi yapamıyorsanız, yeni romu yüklemeye çalıştığınızda telefon "geçersiz dosya" uyarısı veriyorsa aşağıdaki videoyu izleyin.

• Biri 4GB nerden indiricez nerden kurucaz yazarsa çok güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: sano

Verdiğim linki incele dostum.

General Mobile Discovery'nin 4GB'lık versiyonuna Android KitKat nasıl yüklenir?

Teşekkürler
  • http://tr.generalmobile.com/kitkat15/

Arkadaşlar sizde link açılıyor mu? Bende açılmıyor Nasıl yükleyeceğim alternatif başka bir link yokmu
  • 4g modeli var pc bagladim gormuyor nasil gordurebilirm onceden goruyordu

• Google play de yeterli alan yok hatasını yine almaya başladım ben arkadaşlar :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • müzik çaların kapanmamasının nasıl düzeltiriz arkadaşlar.
  • quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_95183889/tm.htm

Yukarıdaki konuda bir arkadaş Kitkat'tan JellyBean'e dönüşü anlatmış. 16gb'lik telefonum var ama 4 gb'lik rom yüklemişim diyen arkadaşlar ilgili konudan 16 gb'lik romu indirip anlatıldığı şekilde yüklerse Kitkat güncellemesi gelecektir muhtemelen.

Eğer konuda anlatıldığı gibi yapamıyorsanız, yeni romu yüklemeye çalıştığınızda telefon "geçersiz dosya" uyarısı veriyorsa aşağıdaki videoyu izleyin.

ben 16 gb'lık rom buldum yukledım ilk once v6397 yi yukledım guncelleme geldi ama hata verdi sonra v6581 i buldum onu da yukledım yıne sonuc aynı.

yani anlamıyorum sorun ne 16 gb'lık rom var guncelleme gelıyor ınıyor ama yuklenmeye baslıyor ama hata verıyor

napıcagımı bılmıyorum 4 gb'lık rom dediler heryerde bende 16 gb'lık buldum yukledım , suan 16 gb'lık ama guncellenmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dgkn.95

quote:

ben 16 gb'lık rom buldum yukledım ilk once v6397 yi yukledım guncelleme geldi ama hata verdi sonra v6581 i buldum onu da yukledım yıne sonuc aynı.

yani anlamıyorum sorun ne 16 gb'lık rom var guncelleme gelıyor ınıyor ama yuklenmeye baslıyor ama hata verıyor

napıcagımı bılmıyorum 4 gb'lık rom dediler heryerde bende 16 gb'lık buldum yukledım , suan 16 gb'lık ama guncellenmıyor.

Kitkat beta kur düzelir

• quote:

Orijinalden alıntı: Loser.

müzik çaların kapanmamasının nasıl düzeltiriz arkadaşlar.

muzik calardan cikarken geri tusuna defalarca basarak çık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LazPlayboy kullanıcısına yanıt
    teşekkürler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukanoksuz

quote:

Orijinalden alıntı: dgkn.95

quote:

Kitkat beta kur düzelir

kurabilsem duzelir bende bılıyorum ama kurulmuyo

ben 4.2.1 den betaya sonra tekrar 4.2.1'e dondum o zaman da kurulmuyomus ben 16 gb'lık rom attım hıc bı sorun yok guncelleme de geldi ama hata verıyor anlamadım bu işten bisey herkes 4.2.1 deyken aldı guncellemeyı bana da geldi ama hata veriyo

başka cozum yolu varsa paylasın lutfen

• Recoverye gir ordan at

• Sevabına biri kitkat betaya dönmeyi anlatabilirmi.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.