Şimdi Ara

#OSYMSonuclariAcikla VEE ACİKLANDİ GENCLER ! Bİ ETKİMİZ OLDUYSA NE MUTLU! DESTEK VEREN HERKESE TESEKKURLER! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
0
Favori
6.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sosyal Hizmet 389 tabanla kapatmış.
    Bu kadar puan yapıp açıköğretim okumak nedir ? Şaşarım.
  • noxiousu kullanıcısına yanıt
    Mümkün diye biliyorum ama başarı sıranın yeteceği bir bölüme
  • Sonuç nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peekay kullanıcısına yanıt
    Bana 280le açıköğretim halkla ilişkiler ve reklamcılık geldi zaten memurum laf olsun diye yazdım o kadar puan alıp 389la kapatması çok ilginç cidden

• noxiousu kullanıcısına yanıt
    Kayıt olup seneye yatay geçiş yapabilirsiniz bildiğim kadarıyla. Yatay geçiş için not istemiyorlar sadece lys puanı istiyorlar

• Selçuk üniversitesi teknoloji fakültesi bilgisayar müh var mı acaba

• selçuk hukuk i.ö geldi var mı başka?
  • Seneye bende aynı sıkıntıları çekeceğim, inşAllah istediğiniz gibi olmuştur herşey :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorcher

Seneye bende aynı sıkıntıları çekeceğim, inşAllah istediğiniz gibi olmuştur herşey :)

Sag ol kardesim,Allah yardimcin olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul üniversitesi türkçe öğretmenliği kazandım. Var mı başka gelecek?

• İstanbul bilim üniversitesi geldi 3. senem de olsa çok şükür iyi bir üniversite geldi diye düşünüyorum, kazanamayan arkadaşlar asla karamsarlığa kapanmayın, dik durun kim ne derse desin aldırış etmeyin.

Doğru sizin kalbinizde, başkasının dilinde değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkant19

İstanbul bilim üniversitesi geldi 3. senem de olsa çok şükür iyi bir üniversite geldi diye düşünüyorum, kazanamayan arkadaşlar asla karamsarlığa kapanmayın, dik durun kim ne derse desin aldırış etmeyin.

Doğru sizin kalbinizde, başkasının dilinde değil.

Kesinlikle oyle, hayallerinden vazgecmesin kimse onlara tutunarak yasiyoruz hepimiz.Hayirli olsun, gittigimiz yerde cok memnun oluruz insallah.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustalation kullanıcısına yanıt
    Bende halkla iliskiler ve Reklamcılık geldi benimde 2.universitem bakalim açıktan bitirebilice mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler iki arkadaşım siralamalari yeterli olmasına rağmen istedikleri bolumlere giremediler. 15 temmuz olaylarından sonra kapanan üniversite öğrencilerinin bölgedeki diger okullara kaydırılmasıyla bir alakası var mı ? Kontenjan açısından soruyorum bunu ? Yada itiraz etme gibi bir durumları var mi ? Yardımcı olursanız sevinirim. Herkese hayırlı olsun bu arada.

• sağlık bilimleri üni . fizik tedavi geldi arkadaşlar bölüm ve üniv. hakkındaki fikirlerinizi paylaşırsanız çoook sevinirim
  • inşallah herkes istediği yeri kazanmıştır. seneye bu zamanlar gelecegim şekilenecek
  • DTCF kazanan var mı gençler? Kavgalara hazırlanın
  • Benim bir arkadaş 1. tercih de tutturduğu üniversiteye gitmek istemiyor. 2. tercih yapmak istiyor, böyle bir şey mümkün mü ?

Edit : Araştırdım , olmuyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FLaMMiS -- 10 Ağustos 2016; 21:12:23 >
  • İstanbul ticaret üniversitesi, görsel iletişim tasarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ungalath

Beyler iki arkadaşım siralamalari yeterli olmasına rağmen istedikleri bolumlere giremediler. 15 temmuz olaylarından sonra kapanan üniversite öğrencilerinin bölgedeki diger okullara kaydırılmasıyla bir alakası var mı ? Kontenjan açısından soruyorum bunu ? Yada itiraz etme gibi bir durumları var mi ? Yardımcı olursanız sevinirim. Herkese hayırlı olsun bu arada.

Yok hocam onunla alakası olamaz onlar özel durum statüsünde yerleştirildi bazen olabiliyor böyle durumlar puan à göre değil de sıralamaya göre liste yapmak daha iyidir ben en son 2008 de uğraştım bu işler ile ama düşüncem bu puana değil sıralamaya göre tercihlerine yerleşemediler ise demekki o bölümlere yoğunluk vardır

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.