Şimdi Ara

ÖSYM tarihinin en zor sınavı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hahaha oğlum çok zor sınav lan valla yemin ediyom.baya zor çok üst düzey bir sınav bu ya.bunun düzeyini millet de öğrenmesi.lazım fazla zor yani, hani mesela bazı sınavlar yapıyorlar 2000'li bu kadar zor değil.hahaha.ben şimdi buna zor diyorum ya 31'inden sonra zor diyemeyecem diye üzülecem kendim.hani genel olarak baktığında sınav şeylerine bunun çok üst düzey kalıyor bu sınav.hahaha.ulan biraz az zor yap da sınavda altıma sıçmayayım.sen bu sınavı bir tane uçak kirala arkasına köy soruları 7 düvel çözsün bu sınavı.yani biraz daha kolayını yap bunun,gene sıralamalar iyi gelecek.çıkalım dağların başına hep beraber halay çekerek bu sınavı tartışalım.yani bu sınavın karşılığı çok daha kaliteli sınavların önünü de açar, ülke olarak kalkınırız yani.sen bu sınavı yap Afrika'daki çocuklar açlıktan ölmesin.

Evet arkadaşlar durum bu.çok mesaj atmasamda uzun yıllardır bu forumdayım.hesabımı da çok sonradan açtım.31 inden sonra burada olun bütün 2000li tayfa.giderken bir de sınav yorumu bırakayım.siralamalar 2016 dan 1-2 tık kotu gelecek at fava bekle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• okurken utandım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Analiz yok bişe yok yarısi ahahah dalga geçms kesinlikle troll degildir

• 2016 dan 2 değilde 3 tık kötü gelevek 2 tık çoooooooooook iyimser

• ÖSYM tarihinin en zor sınavı
    Sen ne güzel şeydin öyle...
  • 2019ayt kullanıcısına yanıt
    31 inde burada ol sen.uplayacam konuyu.insanlara umut tacirligi yapıp boşuna hayalleriyle oynuyorsunuz.2014müş.yok hocam ne 2014'ü, 2015 2015 hey Allah'ım yarabbim ya

• ÖSYM tarihinin en zor sınavı

• Daydream33 D kullanıcısına yanıt
    tersi durumu 2010u ölümüne savunanlar için de düşündün mü? burada onlarca insanın 1 ay boyunca hayatını zehir edip bundan zevk alanlara tepkin nerede?

müneccim iyi gelmiş size herhalde.
  • Lax Guy kullanıcısına yanıt
    2010 abartı geliyor bana da ama benim tepkim insanlara böyle umut tacirligi yapanlara 2019ayt demiş ki "daydream33 köpeğine 2014 gibi gelmiş yazdiracağız".ben 2014 gibi gelirse forumda "BEN BİR KÖPEĞİM" başlığı açıp 2014 gibi gelmiş diyeceğim. 2019ayt isimli umut taciri de madem çok emin kendinden hodri meydan sen de aynısını yapacak mısın benim dediğim gibi gelirse.biz de isteriz iyi gelsin ama bu insanlara böyle yok 2014 yok 2015 diye umut verirseniz daha çok üzülecekler.neyse her şey 31 inde belli olacak zaten.

• Ne okudum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.