Şimdi Ara

OSX Yosemite 10.10.3 kullanıma sunuldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Alet bayagidir israrla;guncelleyeyim mi abi,bak 10.10.3 emrine amade,mis,hih ne dersin diye sikistirip duruyordu.Ben de biraz zaman gecsin,bir sikintisi olur belki kulagimiza gelir diye erteleyip duruyordum ki dun gece birden tamam ulan hadi seninle mi ugrasacagim guncelle dedim.

Neyse bu guncellemeye koyuldu,benimde huyumdur her sey zaten duzenli bilgisayarda;bir iki tiklamayla tum verilerimi on dakkada cektim harici diskime yedek olarak ne olur ne olmaz diye.O esnada ben calismaya devam ederken,benim islemler tamamlandi sahip,bir restart cek be sana zahmet diye buyurdu alet.Ulan isimiz gucumuz var seninle mi ugrasacagiz derken iyi hadi kapat diyerek nasil olsa acilana kadar bekleteceksin diye kalktim mutfaga gecip kendime Arcelik Telve de sade bir turk kahvesi yapmaya gittim.68 sn sonra hazir olan kahvemi fincana dokerken kopugun az olmasi biraz keyfimi kacirdi. Fincan ile dondugumde acilis ekraninin hazir oldugunu gordum.Kahvemden bir firt cekip,aferin hafiz yine hizlisin dedim ve sifremi girip enter a basmamla acilista 3-5 saniyede dolan o kendisinden hic haz etmedigim progress cubugu geldi tekrar.Yine mi sen diye sesli sitem ettim,o da;evet yine ben,hem sen beni nicin sevmiyorsunki seklinde huzunle dudak buktugunu anlar gibi oldum.%30 civarlarina kadar normal hizda dolar gibi ilerlerken,tipki kursuden binlerce kisilik kalabaliga coskulu bir konusma yaparken aniden kalp krizi gecirip kut diye yigilan bir konusmaci gibi %50 seviyesine kadar ilerledi ve oldugu yerde oyle kalakaldi o sevimsiz progress cubugu.

Ulan insafsiz dedim,tutturdun guncelleme diye basima is actin.Simdi aldigim yedege mi sevineyim,bilgisayar hic acilmazsa bastan kurulumla ve programlari tekrar yuklemekle ugrasacagima mi uzeleyim bilemedim.Once uc,sonra bes,baktim dakika olmus onbes,ekran hala ayni,umudumu kestim.Artik formati vs sabaha atar yarin tum gunumu de seninle ugrasmayla geciririm diyerek bilgisayari kapatmadan oylece birakip yattim.

Uykuya dalmadan once can sikintim biraz gecer gibi oldu,hatta ustune hafiften de hosuma gitmedi degil hani bir mac in de patlayabilecegine sahit olmak.Sonrasini hatirlamadigim anin bir oncesini hatirliyordum; kendimi ozel biri gibi hissetmekle mesguldum.

Dililin dililin sesiyle uyandim.Kafami saga cevirdim.Akrep onu,yelkovan on ucu gosteriyordu.Kafami sola cevirdigimde bana seslendi;gunaydin sahip,bir adet okunmamis mesajiniz var…

• cihan_gir C kullanıcısına yanıt
    Kahvenin klavyeye dökülmesini bekledim hep. Okurken de güldüm istemsizce. Sonuç bölümü ise takdir edilesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.