Şimdi Ara

OS X El Capitan (Ana Konu) [30 Eylül] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
2
Favori
3.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sistem 7 den beri mac os kullanıyorum, 10.6 dan sonra çıkan sistemlere biri mükemmel diyor biri yerin dibine sokuyor ben böyle tezatlık görmedim, haftaya bende el capitan yükleyeceğim, mac mini late 2012 256gb ssd i7 8 gb ram yorumlarımı yazarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok mu gncel yorum ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Yok mu gncel yorum ?

iş yoğunlugundan bişey olurda tekrar eski sisteme dönmem gerekir korkusuyla güncelleyemiyorum :)
  • Ben de El Capitan kullanıyorum ve uygulamalar hemen açılmıyor. Özellikle Microsoft Office zıplayıp duruyor. Uygulamaya tıklayınca zıplayıp açılıyor, açılsa bile hemen uygulama ekranı gelmiyor. Windows 10 böyle değil. Bastığın anda şak diye geliyor ekrana. Bunun dışında şu an gözüme çarpan sorun yok. Ayrıca bu Safari'nin flash oyun açmamasına da sinir oluyorum. Mecburen Firefox kullanıyorum.

Bilgisayar Macbook Pro Mid 2012
  • Nihayet yükledim..

Fakat şarj süresinde azalma var arkadaş ? Çok canımı sıktı bu ! 5 saat ya ? 5 saat ?
  • quote:

Nihayet yükledim..

Fakat şarj süresinde azalma var arkadaş ? Çok canımı sıktı bu ! 5 saat ya ? 5 saat ?

Yalnız haftaya Sierra geliyor. İlk başta öyle oluyor çünkü iCloud başta olmak üzere diğer şifreleme işlemleri çalışıyor arka planda. 24 saat sonra normale döner.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amentos

quote:

Nihayet yükledim..

Yalnız haftaya Sierra geliyor. İlk başta öyle oluyor çünkü iCloud başta olmak üzere diğer şifreleme işlemleri çalışıyor arka planda. 24 saat sonra normale döner.

Evet ama beta versiyonu gelmeyecek mi ? Valla bilmiyorum çok canım sıkıldı bu işe.İnşallah dediğiniz gibi olur.
    Temiz kurulum yapmadım tekrar neden arka planda çalışsınlar ki ?

Sadece Safari açık oldu biraz Movist biraz da UTorrent.Normalde %20-25 yemesi gerekiyorken 40-45 oluverdi !

Bakalım şu anda tekrar full yaptık ..Safari ve İllustrator çalıştıracağım ,hep kullandığım şeyler olduğu için hemen hemen ne kadar gittiklerini biliyorum.

Safari ve 2 Adobe programı ile 4-5 saatte %70 civarına iniyordu.

Bakalım şimdi ne olacak ?

tekrar yazarım sonucu.

• 20 Eylül'de mi gelecek bu Sierra? Bir de MacBook Air Mid 2011 destekliyor mu bilen var mı bulamadım kaynak.
  • 14 ü akşamı kullandıktan sonraki değerlerim iyiydi.Tıpkı güncellemeden önceki gibi çıktı işim bittiğinde

Fakat ! Dün yine 5 saati gördü ! Üstelik sadece film izliyordum Movist programı ile .Safari falan hepsini kapatmıştım.

20.47 de başladım %100
    23.20 de bitti % 54 !

2.5 saat %50 bitirmiş bile.Çok pişman oldum El Capitan geçiş yaptığıma..Umarım Sierra geçiş yapınca düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 16 Eylül 2016; 11:04:49 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.