Şimdi Ara

Orta Seviye Oyun Sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ben bir süredir para biriktiriyordum ve bütçem yaklaşık 2000 TL oldu. Bir notebook almaya karar verdim ancak oyunlar için sistem toplamak daha mantık olur gibi geldi. Vatan'dan toplamayı düşünüyorum ama vatandaki çalışanlara toplatmak istemedim çünkü açıkçası buradaki sistem önerilerine daha çok güveniyorum. 2-3 gündür forumu takip ediyorum az da olsa bu konuda bilgi sahibi oldum. İstediğim sistemle ilgili birkaç bilgi vermek istiyorum.
    -Öncelikle elimde sadece bir fare var yani klavyesine, monitörüne kadar bir sistem lazım ve benim o kadar ürün arasından ne seçeceğim hakkında hiçbir fikrim yok. Yani en azından bir 21" den fazla bir monitör istediğimi biliyorum
    -İkincisi ben tam bir RPG ve MMORPG hastasıyım alacağım sistem de bu oyunlar için kullanılacak çoğunlukla. Güzel MMORPGler de yoldayken toplayayım sistemi dedim.
    -Üçüncüsü de eğer mümkünse ekran kartı önerirken bu bütçeye en iyi performansı verecek AMD modellerinden önerirseniz sevinirim. Nvidia'ya karşı bir negatif düşüncem yok ama mümkünse AMD'yi desteklemek isterim.
    Yorum yapacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuratKeane2 -- 13 Kasım 2013; 15:07:28 >

• 2074 TL verebilirseniz alttaki sisteme çok iyi olur sizin için her türlü ihtiyacınızı da karşılayabilecek seviyede çok gelirse işlemciyi fx6300 ile değiştirip, hyper 212 evo alıp overclock yaparsınız

MSI 970A-G46 AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHZ(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 ANAKART

CORSAIR CARBIDE SERİSİ™ 200R 550W MIDT ATX SİYAH KASA

GSKILL 8GB (2X4GB) RIPJAWSX DDR3 1600MHZ CL9 1.5V DUAL KIT RAM

AMD FX X8 8320 SOKET AM3+ 3.5GHZ 16MB CACHE 32NM İŞLEMCI

AOC 21.5" E2250SWDNK GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR

SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB CACHE 7200RPM HARDDISK

ASUS HD7870 DIRECTCU II GDDR5 2GB 256BIT AMD RADEON DX11.1 EKRAN KARTI
  • Fx6300 işlemci
    MSI 970a G43 Anakart
    Gskill veya Corsair 2x4gb 1600mhz ram
    Asus hd7950 TOP veya Asus gtx760 ekran kartı
    Xigmatek Phanteon 600w Kasa
    VIEWSONIC 21.5" VX2270smh IPS LED Monitör
    Seagate 1tb 7200rpm HDD

Hoparlör, dvd rw vs. kendin ekle. Bunlara bir bak alabileceğin şubelerde var mı diye. Ona göre bir ayarlama yapılabilir. Haftasonu %25 indirimle uygun fiyata gelirler. Ekran kartı pahalı gelirse hd7870 alınabilir.
  • anakartı m5a97 r2.0 al kesinlikle.
  • Arkadaşlar teşekkür ederim önerileriniz için. Hepsini not aldım. Hafta sonu Adana şubesindeki Vatan'a gitmeyi düşünüyorum, indirim oluyormuş. Umarım bu ürünler stokta vardır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.