Şimdi Ara

Orkide Zeytinyağı - Migros & Çek Kazan Kombosu - %25 İndirim + 100 TL Dijital Migros Kodu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Generix Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
33
Cevap
3
Favori
3.184
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    vardır ama stok bakmak gerek.

tadını çok beğeniyorum, bulsam yine alırım.
  • barakuda1 kullanıcısına yanıt

Sanal e fatura yükleyebildin mi hocam

• Ben sanal marketten aldığım ürünün faturasının çıktısını alıp göndermeye çalışıyorum kabul etmiyor. Nasıl yapacağız bunu ?

• istanbul31 İ kullanıcısına yanıt
    Bir yazı ornegi vardı onunla talep ediyorsunjz
  • tarabdi T kullanıcısına yanıt

nasıl halledicez ? detaylar nedir

• .Eray. kullanıcısına yanıt

Herhangi bir yazı örneğine gerek yok. Size migrostan gelen e faturanın ya da fişin çıktısını alıp uygulama üzerinden orkide zeytinyağı kampanyasını seçerek fişin resmini gönder demeniz gerekiyo. Kısa süre içerisinde kod geliyor. Gelen kodu normal migros fiziki markette de online alışverişte de dijital kodlar bölümünden kullanabilirsiniz.

• Sanal marketten aldım elimde e fatura var fakat çek kazan kabul etmiyor. Ekran goruntusu olmaz diyorlar. Ne yapmak lazım?
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt

Yukarıda tarif ettiğim şekilde. E faturanın çıktısını alıp fiş gönder alanından orkide zeytinyağı kampanyasını seçip e faturayı göndermeniz gerekiyor.

• .Eray. kullanıcısına yanıt
    Kafadan da durumu anlatan bir metin yazabilirsiniz hazır metin şu an elimde yok
  • altan2144 A kullanıcısına yanıt

e-arşiv fatura ile halletim teşekkürler

• Merhaba bir sorum olacaktı bu çek kazan için aynı fiş içerisinde farklı alışverişlerde olsa kabul ediyor mu ? yani hem zeytinyağı hem peynir aldım tek fiş-faturada ? Bilgisi olan varsa cevap rica ediyorum teşekkürler

• madenci66 kullanıcısına yanıt
    Kabul ediyor hocam sıkıntı olmaz
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.