Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Orjinal WOW

5
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      2366 Mesaj
      19 Mart 2006 18:47:46 Konu Sahibi
      orjinal wow almıştım. Türkiyeden versiyonu eu
      bununla türkiyedeki serverlarda nasıl oynayabilirm?

|
      |
      19 Mart 2006 18:48:53
      Orjinal oyunla turkiyedeki free serverlarda nasıl oynayacağını mı soruyorsun? Tam anlamadım.
      |
      |
      19 Mart 2006 18:55:57 Konu Sahibi
      aynen öyle. enus patch mi kuracam engb patch mi kuracam. Bu patchleri kurarsam türkiyedeki free serverlarda oyanayabilirmiyim. Niye dersen aylık ödememek için. msn ye gelirsen sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kunter -- 19 Mart 2006; 18:57:17 >
      |
      |
      19 Mart 2006 19:12:12
      Msn den ben sana tek basıma cok faydalı olamam buradan bilenler cevaplar daha iyi olur senin için. Zaten su anda msn e girmem soz konusu değil. Neyse şöyle acıklayayım. Bunun için öncelikle kendine bir server sececeksin. Wow ust topic ine bakarsan bulabilirsin ayrıca bircok topicde de var. Sonra o server ın sitesinden yada forumundan hangi patch leri kullandıklarını ne versiyonda oynadıklarını ogrenip ona gore guncellemelerini yapacaksın. Son olarak da "realm" dosyasını yine o serverın gerektirdiği sekilde(sitelerinde mutlaka bulunur) değiştireceksin.

Doğal olarak bir de account alacaksın o siteden ve oynayacaksın bukadar. Daha fazla bilgi için arama yap birsuru topic var bu konuda
      |
      |
      19 Mart 2006 19:14:18
      quote:

Orjinalden alıntı: Kunter

aynen öyle. enus patch mi kuracam engb patch mi kuracam. Bu patchleri kurarsam türkiyedeki free serverlarda oyanayabilirmiyim. Niye dersen aylık ödememek için. msn ye gelirsen sevinirim.

kunter seni ko'dan mı tanıyorum. cafelal dı galiba nickin orda
      |
      |
      19 Mart 2006 20:43:17
      orjinal wow alıp free'de oynarsan çok kötü bişi yapmış olursun, git adam gibi orjinal server'larda oyna
      www.worldofwarcraft.com
      |
      |
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Ankara Web Tasarım
Satılık Köpek
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,185
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.