Şimdi Ara

Orjinal Win7 Aldım Başka bilgisayara Geçirmek İstiyorum Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ev bilgisayarımda Orjinal windows 7 var. Ben onu alıp işyerime kurmak istiyorum . İş yerine kurarsam orjinal olur mu. Evdekini silsem kaldırsam , iş yerine kursam. Ne yapabilirim iş yerine geçirmem için orjinal olanı. Yada mümkün mü

• Merhaba eğer pc niz ile birlikte oem olarak aldı iseniz sadece aldığınız pcnize entegrelidir. Oem Paket Windowslar satılamaz(sadece wndows) veya devredilemez. diye geçer.
    Ancak eğer (box) kutulu olarak orjinal windows 7 aldıysanız isteğiniz makinaya kurabilir. hatta satabilir siniz.
  • CD olarak yanında geldi. Kurabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12hunkar12

CD olarak yanında geldi. Kurabilirmiyim

CD olarak de gelse OEM lisaslı ise kullanamazsın, ev olsa sorun yok da işyerinde yakalanırsa problem olabilir. Eger ücret ödeyerek CD olarak bilgisayardan hariç alındı ise kullanabilrsin.
  • Cihazla birlikte geldiğinden dolayı normalde taşınmaması gerekmektedir.
    Oem Windowslar Anakart+ram+ekrankartı alanlara da firmalarca karşılanabilir.
    Ancak deneyip görebilir siniz.
  • pcnin yanıda geldiyse kuramazsın ancak kurdurarsında sonra bir kaç ssatini harcayıp crack kurman gerekir ama yükledikten hemn sonra yapman lazım bu işlemi güncelleştirmeleri yükledikten sonra yemiyo yada bir özüm daha var ayda bir yeniden yüklemen gerekir bi kötü haber daha iş yerince crack kurmaya çalışırken yakalanırsan sorun olabiliyor eniştemin iş arkadaşı hakkında yasal işlem yaptılar ama evde sorun olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 427 -- 23 Aralık 2011; 22:33:02 >
  • Evet malesef orjinal alacağız ozaman. Bir bilgisayarda eksik ve cezası yüksek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.