Şimdi Ara

ORJINAL OYUN CD KEYLERI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ordu
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlarwww.cdkeysatinal.com olarak buradada fiyatlarımızı söylemek istedik. Yönetim izin verirse tabiki

CDKEYSATINAL.COM

İDDAA Ediyoruz Bizden daha ucuzu yok

MEDAL OF HONOR > 35 TL Standart fiyatı > İNDİRİMLİ 29,75 TL
    FİFA 11 > 37 TL
    Battlefield Bad Company 2 > 36 TL
    Assassin´s Creed II> 33 TL
    Need for Speed Shift>28 TL
    ALIENS vs PREDATOR> 33 TL
    Need for Speed: Undercover> 25 TL
    Command & Conquer: Red Alert 3> 27 TL
    METRO 2033> 34 TL

Üye olduğunuz mail adresine alışveriş bilginiz gönderilecektir. Lütfen üye olurken cep telefonu ve mail adresinizi doğru ve gerçek bir adres ve telefon numarası yazınız.

Referanslarımm:http://profil.gittigidiyor.com/mdikmetas&fb=ay&s_select=s
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdikmetas -- 24 Mart 2011; 17:58:42 >

• Ben bizzat medal of honor'u aldım ve birkaç arkadaşım daha sorunsuzca oynuyoruz teşekkürler mdikmetas. :) Herkese tavsiye ederim. :)
  • Left 4 dead 2 aldık arkadaşlarla artık netten gruplara karşı deli gibi oyun oynayabiliyoruz.Herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.
  • Çok yakında Call of Duty Black ops şuan ön sipariş alıyoruz

Oyun dili belli değil şuan ama çok iyi fiyatla satışa sunacağız.
  • bad company 2 aldım gerçekten güzel bir oyun hiç sorun yasamadım alırken herkeze tavsiye ediyorum
  • arkdaslar bende aldım oyunu hıcbır sorun cıkmadı gayet guzel bi şekilde oyunu oline oynuyorum.. mdikmetas a cok tessekkurler.herkes cekinmeden alabilir.
  • BENDE 29.75TL MEDAL OF HONOR ALDIM.ARKADAŞ SATIŞ KONUSUNDA ÇOK İLGİLİ VE GÜVENİLİRGÜZEL OYUN HIZLI ALIŞVERİŞ. BLACK OPS ÇIKSIN ONADA TALİBİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astaf -- 31 Ekim 2010; 19:13:30 >
  • bu keyi aldıktan sonra sahte oyunla oynanıyor mu? Artı olarak key'i nasıl atıyorsunuz? Ve merak ettiğim bir şey, steam'den oynanma oluyor mu?
  • Hocam crack işlemi uygulanmamış sa elinizde ki kopyaya vereceğim key ile oyunu sorunsuz kurabilirsiniz tabiki ea download manager ile aktif ediyorsunuz ilk önce bu işlem medal of honor için geçerli
    keyleri cdkeysatinal.com dan alım gerçekleştirirseniz üye olduğunuz mail adresine 30 dakika içinde gönderiyoruz.
    Steame aktif olabilen oyunlar mesala call of duty black ops steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdikmetas

Hocam crack işlemi uygulanmamış sa elinizde ki kopyaya vereceğim key ile oyunu sorunsuz kurabilirsiniz tabiki ea download manager ile aktif ediyorsunuz ilk önce bu işlem medal of honor için geçerli
    keyleri cdkeysatinal.com dan alım gerçekleştirirseniz üye olduğunuz mail adresine 30 dakika içinde gönderiyoruz.
    Steame aktif olabilen oyunlar mesala call of duty black ops steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.

valla crack yapmış olabilirim bilmiyorum. Fark eder dimi ?
  • Oyunu silip tekrar yükleyebilirsiniz. Kurulurken satın alacağınız keyi gireceksiniz. Bu kadar bundan sonrasında güncellemeler ve online dünyasına giriş.
  • quote:

Oyunu silip tekrar yükleyebilirsiniz. Kurulurken satın alacağınız keyi gireceksiniz. Bu kadar bundan sonrasında güncellemeler ve online dünyasına giriş.

Peki en merak ettiğim şey şu. Diğelim virüs girdi veya zorunlu olarak format atmak zorunda kaldım. Oyunu yeniden yükleyeceğim. Key'i bir defa daha kullanabiliyor muyum?
  • Key elinizde olduğu sürece ve ead download managera aktif etti iseniz herhangi bir problemle karşılazmazsınız tekrar ister download edersiniz yada ister elinizdeki yedek ile kurarısınız
  • quote:

Key elinizde olduğu sürece ve ead download managera aktif etti iseniz herhangi bir problemle karşılazmazsınız tekrar ister download edersiniz yada ister elinizdeki yedek ile kurarısınız

Haa iyiymiş bu Düşünüyorum.
  • 40 çeşit orjinal oyun ile dahada büyüdük.

BLACK OPS
    METRO 2033
    FIFA 2011
    PES 2011
    WARCRAFT
    DEAD RISING 2

ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz

Listemizde olmayan eklemediğimiz yüzlerce oyun var eğer aradığınız bir oyun varsa öm atmanız yeterli.
  • BATTLEFIELD BAD CAMPANY 2 İNDİRDİKK SADECE 30 TL
  • CALL OF DUTY BLACK OPS 33 TL
    RUSCA KEY KEYLER 08.11.2010 23.59 A KADAR GODNERILECEKTIRÇ
  • İngilizce dil dosyası ile artık rahatlıkla ingilizce oynayabilirsiniz.
  • COD BO da da indirim olmayacak mı MOH taki gibi? Bekliyoruz.....
  • Bugun bende bir tane Black ops keyi alıyorum arkadaştan. Satış öncesi sıkılmadan, usanmadan her türlü saçma diye nitelendirebileceğim soruya bile düzgünce cevap verdi. Key satışı sonrasıda sorun olacağını zannetmiyorum, gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Edit: Oyunu az önce aldım, sorunsuz bir alışverişti gerçekten. Murat'a böyle bir hizmeti bizlere sunduğu için çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnacoN -- 11 Kasım 2010; 14:51:12 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.