Şimdi Ara

ORİS TELEKOM VDSL ANA KONU (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.616
Cevap
19
Favori
89.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu son 10 saattir 15 dakikada bir internet gidip geliyor. Bir de arada 15-20dk bekletiyor. Hey yarabbim ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ridianod kullanıcısına yanıt
    Şuan internet işığı kırmızı yanıyor, arada bir geliyor sonra yine gidiyor. Kartepe de yaşıyorum. Aradım, müşteri hizmetleri telekomla ilgili bölgesel arza var dedi. Bakalım ne olcak. Ayrıca telekomu arasam yardımcı olurlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgngns -- 6 Şubat 2020; 23:2:13 >
  • Ne bölgesi arkadaşım ? Ben afyon dayım. Hepimiz aynı bölgedemiyiz ?

• Bu sorun şuan tüm oris kullanıcılarında varsa kendi beceriksizliklerini türk telekoma atıyorlar demek.

• 5 aydır ping sorununu çözmediler. Bugün de internet kesilmiş. Bize de yol gözüktü sanırım.

• Maalesef Ping sorunu devam ettiği gibi dün akşam saatlerinde internetim de gitti.( İstanbul Anadolu Maltepe, )Bu saate kadar gelmiş değil.

• Bende de internet yoktu dün.

• Farklı şehirlerde internet bağlantı sorununu Türk telekoma sallamalari mantıklı gelmiyor. benim halen baglantim gelmedi. Bağlantısı düzelen var mı?

• Benim gece gelmiş İnternet. Dün 12 saat gelmedi 2-3 bir şey yapmak için telefonun netini bağlamışım. Sonra kalktım pcden ve unutmuşum. 30 liralık telefon faturası da 90 lira oldu. Püh Allah kahretmesin ya

• 40 saati geçti internet halen yok bir aciklama da yok.

• Allah Oris Telekomluya sabır versin. 1 sene neler çektim. Allah kurtarsın. Sözde ocakta tüm sorunlar giderip, yola devam ediyorlardı. Tabiki bu yalana inanmayıp kablonet'e geçtim. Görülen o ki verdikleri büyük sözler doğruymuş
  • 120 tl geldi bu ay ki faturam. 99 du normalde bende iptal ettirmeyi düşünüyorum. ping düşmüyor zaten. kopma sorunu yaşamadım ama fiyatı arttırmaları hoşuma gitmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanliaskeri

120 tl geldi bu ay ki faturam. 99 du normalde bende iptal ettirmeyi düşünüyorum. ping düşmüyor zaten. kopma sorunu yaşamadım ama fiyatı arttırmaları hoşuma gitmedi
    Ne zamandan beri abonesiniz?
  • 10 ay oldu. Bu arada mail attım faturamı düzelttiler bir yanlışlık olmuş.

• İnternet yine yok

• Ping sorununu inatla çözemiyorlar. 20-25 olan pingim. Son 4 aydır 80'lerde. Bugün telefonda Nur hanım ping sorununu çözemeyiz dedi. Kapattırmak için yurtiçi kargoya gidiyorum.

• Pingi geçtim download 0.1 Mbps. Dün aramistim 5 TL fazla aldınız ona kızdılar galiba. uploadim 3Mbps, uploadim downloadimi fena halde dövüyor.

Sorun çözüldü. Baglanti sorunun internet hizmeti ile ilgisi yokmuş Bluetooth cihazlı bir cihazim bağlantımı engelliyormuş. 5 GHz e çıkınca 60 Mbps internet hızını almaya başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sincax -- 5 Mart 2020; 21:3:14 >
  • 21 nisan salı gününden beridir sürekli kesiliyor sms attılar düzelticez diye hala internet yok ha bire gelip gidiyor. bu ne biçim iştir arkadaş bu kadarmı sürer bir şeyi düzeltmek? lanet olsun hangi beceriksiz varsa işin arkasında boşuna maaş alıyor işten atın gitsin ****yi.
  • mal gibi bir firma, 3 gün oldu sorunu çözmediler,fırsat bulsam taşıma yapacağım ama diğer firmalarda bundan kalır yanı yok.
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.