Şimdi Ara

Orijinal Xbox 360 Gamepad nasıl anlaşılır bir yardım edin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
8.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 70 lira civarında olanlar orjinal değil arkadaşlar. Deneme fırsatı buldum orjinale göre de baya dandikler. Trigger tuşlarının hissi kötü guide tuşundaki ışıklandırma problemli. dpad'in geri beslemesi problemli bastığını hissetmiyorsun titreşim cılız. Kesinlikle uzak durun.
  • Turkiyede her sey sahte taklit bunu bir kafaniza sokun.bu bir,simdi bir xbox original istiyorsaniz xbox dan alicaksiniz.digerleri hepsi cakma bu da iki oldu.uc,dikkate almadiginiz taktirde hedefi 12den vuramcaksiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkiyede her sey sahte taklit bunu bir kafaniza sokun.bu bir,simdi bir xbox original istiyorsaniz xbox dan alicaksiniz.digerleri hepsi cakma bu da iki oldu.uc,dikkate almadiginiz taktirde hedefi 12den vuramcaksiniz.

• necrospiritus kullanıcısına yanıt
    Hocam bende PCye almak istiyorum ama orjinalmi değilmi tam emin olamadım siz ne yaptınız acaba banada yardımcı olabilirmisiniz ne yapmam lazım

2 tane modele takıldım birincisi kırmızı paket içerisinde alıcısı ile satılan
     Orijinal Xbox 360 Gamepad nasıl anlaşılır bir yardım edin

diğeri sade beyaz kutu içinde alıcısız olarak satılan bunlardan hangisi orjinal hangisi güvenilir
     Orijinal Xbox 360 Gamepad nasıl anlaşılır bir yardım edin

• M.E.S.A.R.S M kullanıcısına yanıt
    Hocam banada yardımcı olabilirmisiniz
  • Bende suna bakiyorum orjinal mi degil mi bilmiyorum duzgun yorumda yok en iyisi gearbestten yine cakma alicam 1 yil kullanmistim bozulmustu daha dogrusu dun bozuldu icini actim x tusu bastimda goculu kaliyordu birde titresim zayiflamisti sonra hic algilamamaya basladi simdi bunu alirim sahte cikar geri iade ile falan ugrasmam birde bonusla alacagim puan iadesi falan uzun is degmez sanirim cinden 30-35 liraya al gec :D

http://urun.n11.com/microsoft-xbox-360/xbox-360-kablolu-kol-pc-uyumlu-orjinal-urun-P152436915

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.