Şimdi Ara

Orijinal Şarj Cihazları Tavsiyesi - 65W Oppo/OnePlus/Realme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
3
Favori
3.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Extra yan sanayi kabolara ise lafınız. Ben zaten Kablo vaad edileni karşılamıyor demedim. Baseus Cafule de 6000 ma ile çalıştığını ss atmışlar ki Cafule 5amper ama ben OPPO cihazla 4840 gördüm maximum dedim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yakkas Y kullanıcısına yanıt
    Konu sahibi arkadaşın tavsiye listesi güzel ürünler orjinal aliexpresten ama 10 _15 güne geliyor. Tabi karar sizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKREPXX -- 14 Nisan 2022; 16:31:54 >
  • Bu arada adaptör 10V=6.5A şeklinde olmak zorunda farklı değerlerdeyse 65w şarj etmez. 5V=13A gibi vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner.Pasha -- 14 Nisan 2022; 16:39:26 >
  • Caner.Pasha kullanıcısına yanıt
    Sizin aldığınız ürünü aldım. Dediklerinize katılıyorum. Zaten orjinal Kablosu ile 6000 ma alıyorum.

• AKREPXX A kullanıcısına yanıt
    Yorumu yanlış alıntılamışım, oruç çarptı bugün

• Caner.Pasha kullanıcısına yanıt
    Sorun yok anladım. Olur o kadar ALLAH CC kabul etsin.

• Uzun kablo arayanlara;
    süpervooc 65w şarj aleti ile 4800ma çektiğini gördüğüm ürünlerden biri fakat daha önce konuda bahsi geçen baseus ve ugreen kablolarıda denedim onlardada bu kadar akım çekebildi bendeki süpervooc. Yani supervooc warp farkı olabilir. 2li paket fiyatı bu. Baseus ve ugreen de kullanan biri olarak bu markada oldukça kaliteli tavsiye ederim.

2x USB 100W Type C - USB Type C Güç Dağıtımı Şarj Veri KABLOSU 179,90 TL yerine 119,90 TLhttps://winfluenced.com/mgm-9589353-83117-1LGPCZVA4I?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• Merhaba iyi akşamlar
    Xiaomi nin 67 watt şarj cihazları oneplus 9 pro için uygun mu? Warp şarj yapıyor mu? Bilgisi olan var mı?

• yakkas Y kullanıcısına yanıt

Merhaba. Warp charge oneplus'ın teknolojisi olduğundan xiaomi şarj aletleri 65 watt kadar hızlı şarj etmeyebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.